آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31301
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دولت یازدهم خواهان اداره کشور با منطق است

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین مقیمی روز چهارشنبه شب در همایش مشترک فرمانداران و بخشداران هرمزگان اظهار داشت: زمانی مدیران می توانند سیاست های دولت را پیاده کنند که به سیاست های دولت اعتقاد داشته باشند و تعهدات دولت را بشناسند. وی ادامه داد: اقدامات ، تلاش ها، دستاوردها و موفقیت های دولت تدبیر […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین مقیمی روز چهارشنبه شب در همایش مشترک فرمانداران و بخشداران هرمزگان اظهار داشت: زمانی مدیران می توانند سیاست های دولت را پیاده کنند که به سیاست های دولت اعتقاد داشته باشند و تعهدات دولت را بشناسند.

  وی ادامه داد: اقدامات ، تلاش ها، دستاوردها و موفقیت های دولت تدبیر و امید باید برای مردم بازگو شود که فرمانداران و بخشداران در این زمینه مسوولیت سنگینی برعهده دارند.

  وی با بیان اینکه فرمانداران مجری برگزاری انتخابات هستند، خاطرنشان کرد: فرمانداران و بخشداران باید دقت کنند که انتخابات را به گونه ای برگزار کنند که مردم این احساس را داشته باشند که هیات اجرایی در برگزاری انتخابات به گونه ای عمل کرده که از رای آنها صیانت شده است.

  معاون سیاسی وزیر کشور تصریح کرد: توقع ما از فرمانداران و بخشداران این است که انتخاباتی شکوهمند برگزار کنند و شرایطی فراهم شود که همه واجدان شرایط بتوانند به راحتی رای خود را به صندوق بیندازند.

  مقیمی گفت: باید شرایطی فراهم کنیم که نشاط سیاسی در کشور حاکم شود و احزاب و گروه ها و شخصیت های سیاسی طبق قوانین دیدگاه های خود را مطرح کنند.

  این مقام مسوول تاکید کرد: نباید اجازه دهیم از امکانات عمومی و دولتی له یا علیه کسی در انتخابات استفاده شود.

  برچسب ها :

  نظرات