آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31285
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  خروج فابیوس درپناه سپاه از مهرآباد/ تدابیرامنیتی شدید درنوفل شاتو

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه که صبح امروز به تهران آمده است برنامه های خود را با اعتراض دانشجویان در فرودگاه مهرآباد آغاز کرد. صبح امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه های  امام صادق(ع)،  تهران، امیرکبیر و خواجه نصیر با حضور در مقابل پاویون فرودگاه مهرآباد ضمن در دست داشتن پلاکاردهای […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه که صبح امروز به تهران آمده است برنامه های خود را با اعتراض دانشجویان در فرودگاه مهرآباد آغاز کرد.

  صبح امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه های  امام صادق(ع)،  تهران، امیرکبیر و خواجه نصیر با حضور در مقابل پاویون فرودگاه مهرآباد ضمن در دست داشتن پلاکاردهای مختلف تجمع اعتراض آمیز خود را نسبت به سفر وزیر خارجه فرانسه ابراز کردند.

  فروش خون های آلوده، حمایت تسلیحاتی از صدام، همسویی با صهیونیستها و سعودی ها و کارشکنی در جریان مذاکرات هسته ای محور دست نوشته های اعتراضی دانشجویان بود که در واقع بازخوانی خیانت های فرانسه در حق ملت ایران است.

  حضور دانشجویان در نهایت منجر به این شد که وزیرخارجه فرانسه در پناه نیروهای سپاه از مسیر دیگری خارج شده و مواجه ای با دانشجویان نداشته باشد.

  ماموران پرتعداد نیروی انتظامی نیز در چند مورد برخورد تندی با معترضین داشته و حتی بطور موقت چند نفر از ایشان را دستگیر کرده و پلاکاردهای شان را پاره کردند.

  از سوی دیگر تدابیر امنیتی شدیدی از صبح امروز در مقابل سفارت فرانسه در خیابان نوفل شاتو تهران برپا شده است. گفته می شود فابیوس قرار است عصر امروز در این محل نشست خبری با حضور خبرنگاران خارجی برگزار کند.

  برچسب ها :

  نظرات