آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31256
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  پله های آهنین مجتمع تجاری انگشتان یک کودک مشهدی را بلعید

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، یک خانواده مشهدی شب گذشته  در حالیکه تصمیم بر استفاده از پله های برقی یک پاساژ تجاری در خیابان خسروی مشهد را داشتند بر اثر زمین خوردگی فرزند خردسالشان در میانه راه دچار حادثه ای دلخراش شدند. در این حادثه که موجب وارد آمدن صدمات جدی به ناحیه انگشتان […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، یک خانواده مشهدی شب گذشته  در حالیکه تصمیم بر استفاده از پله های برقی یک پاساژ تجاری در خیابان خسروی مشهد را داشتند بر اثر زمین خوردگی فرزند خردسالشان در میانه راه دچار حادثه ای دلخراش شدند.

  در این حادثه که موجب وارد آمدن صدمات جدی به ناحیه انگشتان و آرنج این کودک ۵ ساله شد نجاتگران سازمان آتش نشانی و همچنین امداد رسانان مرکز فوریت های پزشکی با حضوری به موقع نسبت به ازاد سازی انگشتان این کودک ازمیان زبانه های پله برقی اقدام و این کودک مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند.

  سرپرست ایستگاه یک سازمان آتش نشانی مشهد درتشریح جزئیات این حادثه به مهر گفت: متاسفانه در این حادثه به دلیل زمین خوردن این کودک بر روی پله های اهنین دست وی در میان چنگال های پله برقی گرفتار و از ناحیه آرنج و انگشتان دست راست دچار آسیب جدی شد.

  حسین نجمی افزود: با وقوع حادثه و حضور ماموران امداد و نجات ایستگاه شماره یک و دو آتش نشانی مشهد در محل با استفاده از تجهیزات هیدرولیک و اقدامات ایمنی لازم دست این کودک رها سازی و بلافاصله جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شد.

  وی در این رابطه هشدار داد تا خانواده ها هنگام استفاده از پله های برقی مراقب کودکان خود باشند و در صورت وقوع حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی، بلافاصله نسبت به متوقف کردن پله برقی اقدام و تا رسیدن نیروی های امدادی به هیچ وجه سعی بر خارج کردن عضو گرفتار در پله برقی و یا هر وسیله دیگر نکنند.

  برچسب ها :

  نظرات