آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸ , Sunday 20 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31249
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  اعتیادهای دیداری در کمین افراد/ هشدار در خصوص آسیب‌های نوپدید

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین چناریان عصر سه شنبه در اختتامیه سومین نشست منطقه ای و کارگاه های آموزشی تقویت همکاری های تخصصی و شبکه ای سازمان های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی حوزه زنان و خانواده استان های کرمان و هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: امنیت […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین چناریان عصر سه شنبه در اختتامیه سومین نشست منطقه ای و کارگاه های آموزشی تقویت همکاری های تخصصی و شبکه ای سازمان های مردم نهاد و دستگاه های اجرایی حوزه زنان و خانواده استان های کرمان و هرمزگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: امنیت و آسایش کنونی کشور را مدیون فداکاری های این دلاورمردان هستیم.

  وی با اشاره به اینکه خواسته همه افراد جامعه تحقق امنیت و ایجاد شرایطی برای پیشرفت جامعه است، افزود: امنیت مانند بسیاری از فعالیت های دیگر در سایه مشارکت رشد می کند.

  سردار چناریان ادامه داد: پایداری امنیت پایدار در جامعه در سایه مشارکت و فعالیت جمعی به ویژه در حوزه فعالیت های مردمی و سمن ها ایجاد می شود.

  وی گفت: این رشد سریع تغییرات در جامعه سبب می شود که عواملی که در ایجاد ناامنی نقش دارند نیز به سرعت تغییر کرده و پیچیده شوند.

  فرمانده انتظامی استان کرمان ادامه داد: امروز به دلیل رشد فناوری و علم دغدغه در حوزه امنیت اجتماعی گسترده تر از دیگر موضوعات شده است.

  سردار چناریان گفت: امروز در کنار دنیای واقعی دنیای فضای مجازی و پنهانی در زندگی افراد وجود دارد و با توجه به پنهان بودن آسیب های این فضای نوپدید دغدغه های امنیت اجتماعی در این زمینه بیشتر است.

  وی با تاکید بر لزوم مشارکت و تعامل سمن های در حوزه امنیت جتماعی با نیروی انتظامی، افزود: با مقایسه چالش های اجتماعی در دو دهه ۷۰ و ۸۰ متوجه می شویم که چالش ها و آسیب ها در این مدت زمانی تغییرات محسوسی پیدا کرده است.

  فرمانده انتظامی استان کرمان با تاکید بر اینکه باید نگاهی ویژه به حوزه امنیت اجتماعی داشته باشیم، یادآور شد: زمانی که نگرانی ها و دغدغه ها را اجتماعی و مردمی کنیم میزان مشارکت افزایش پیدا کرده و قطعا موفق خواهیم شد.

  سردار چناریان بیان داشت: به دنبال افزایش تعامل با سمن ها در حوزه امنیت اجتماعی به منظور شناسایی انواع آسیب ها و ناهنجاری های نوپدید هستیم.

  وی با اشاره به اینکه همه آسیب ها فیزیکی و عینی نیست، گفت: جدیدترین پیدیده اعتیاد جامعه؛ اعتیاد دیداری و شنیداری است.

  سردار چناریان گفت: آسیب های نوپدید باعث افزایش جمعیت کیفری و کاهش سن ارتکاب جرم در جوانان به ویژه زنان شده است.

  فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: سمن های می توانند در این زمینه نقش مهمی داشته باشند و خوشبختانه امروز سمن های ثابت کردند که متکی به به یک موضوع دست و پا گیر مانند اعتبار نیستند.

  برچسب ها :

  نظرات