آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31243
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۲۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  ماجرای حادثه ممسنی به‌ روایت فرماندار؛ جراح دستگیرشده به‌ محل کار بازگشت

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین، رهام پیکری، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به ماجرایی که برای ‌جراح ممسنی رخ داده بود، اظهار داشت: اتفاقی که روز یکشنبه در بیمارستان این شهرستان افتاده حل شده و دکتر رزمجویی به محل کار خود بازگشته است. وی با بیان اینکه این حادثه تنها یک سوءظن […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین، رهام پیکری، در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به ماجرایی که برای ‌جراح ممسنی رخ داده بود، اظهار داشت: اتفاقی که روز یکشنبه در بیمارستان این شهرستان افتاده حل شده و دکتر رزمجویی به محل کار خود بازگشته است.

  وی با بیان اینکه این حادثه تنها یک سوءظن بوده که کاملاً برطرف شده است، گفت: با پزشکان معترض نیز صحبت شده و مشکل به‌طور کامل برطرف شده است.

  ساعت ۱۶ روز یکشنبه، بیماری به‌علت ضربه چاقو به قفسه سینه‌اش به بیمارستان ممسنی منتقل می‌شود که در پی تماس با دکتر رزمجویی جراح بیمارستان، وی بر بالین بیمار حاضر می‌شود و اقدامات درمانی لازم را انجام می‌دهد.

  رزمجویی پس از آن در ایستگاه پرستاری مشغول نوشتن پرونده بیمار بوده است که بازپرس پرونده وارد اورژانس می‌شود و اظهار می‌کند بیمار بدحال است و جراح باید بالای سر بیمار باشد که جراح مربوطه به وی اطمینان می‌دهد اقدامات لازم برای این بیمار انجام شده است اما وقتی توضیحات دکتر رزمجویی وی را قانع نمی‌کند، این پزشک از بازپرس می‌خواهد در امور درمان بیمار دخالت نکند.

  وی افزود: عدم اجرای دستور بازپرس توسط جراح سبب می‌شود وی فرمان بازداشت دکتر رزمجویی را صادر کند و تنها جراح این شهرستان مقابل دیدگان بیماران و پرسنل بیمارستان با دستبند به بازداشتگاه منتقل می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات