آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31225
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  کنایه یحیی گل‌محمدی به انتخاب بهترین‌ها

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خوشحالم که مدتی پیش در برنامه ۹۰ و همچنین در انتخاب کانون مربیان فوتبال، به‌ عنوان بهترین مربی فصل معرفی شدم. یحیی گل‌محمدی درمورد مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد. خیلی‌ها توقع داشتند شما به عنوان بهترین مربی فصل […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: خوشحالم که مدتی پیش در برنامه ۹۰ و همچنین در انتخاب کانون مربیان فوتبال، به‌ عنوان بهترین مربی فصل معرفی شدم. یحیی گل‌محمدی درمورد مراسم انتخاب بهترین‌های فوتبال ایران و مسائل مختلف دیگر به سؤالات پاسخ می‌دهد.

  خیلی‌ها توقع داشتند شما به عنوان بهترین مربی فصل انتخاب شوید. در این مورد چه صحبتی دارید؟
  من به آقای فرکی تبریک می‌گویم و ایشان مربی شایسته‌ای است. البته از این خوشحالم که در نظرسنجی برنامه ۹۰ و همچنین در کانون مربیان که آنها هم در انتخاب‌هایشان مسائل کارشناسی را در نظر گرفتند، به عنوان بهترین مربی انتخاب شدم. حالا اینکه چرا در مراسم شنبه شب من انتخاب نشدم، موضوعی نیست که بخواهم در موردش حرف بزنم. من به آقای فرکی تبریک می‌گویم.

  در مورد انتقادهای صورت گرفته از نحوه انتخاب برترین‌های فوتبال ایران چه صحبتی دارید؟
  وقتی این انتخاب‌ها کارشناسانه باشد مطمئناً حق به حق‌دار می‌رسد. البته من اطلاعی ندارم که معیار انتخاب‌ها چه مسائلی بوده است و نمی‌توانم حرف خاصی بزنم.

  در مورد انتخاب قاسم حدادی‌فر به عنوان بهترین بازیکن چه نظری دارید؟
  قاسم بهترین جایزه این مراسم را برد و من خوشحالم که این جایزه به یک ذوب‌آهنی رسید. این انتخاب باعث افتخار من و باشگاه ذوب‌آهن است. به حدادی‌فر تبریک می‌گویم و امیدوارم این جایزه انگیزه‌ای باشد برای سایر بازیکنان ذوب‌آهن.

  شرایط فعلی ذوب‌آهن چطور است؟
  وضعیت ما مثل فصل گذشته است و بازیکنان هم نسبت به کاری که انجام می‌دهند توجیه هستند. نکته نگران‌کننده دوری از شرایط مسابقه است که برای همه تیم‌ها این وضعیت وجود دارد. با این حال ما آماده بازی با ملوان هستیم.

  نظرتان در مورد تقابل با ملوان چیست؟
  همیشه بازی‌های اول لیگ سخت است چون تیم‌ها در شرایط بازی نیستند. ملوان هم بازیکنان خوبی دارد و با آمدن قلعه‌نویی چهره جدیدی گرفته است. بازی در انزلی سخت است ولی امیدوارم در اولین بازی ۳ امتیاز را بگیریم.

  لیگ را با هدف قهرمانی شروع می‌کنید؟
  فعلاً به قهرمانی فکر نمی‌کنیم و صحبت کردن در این مورد زود است. هدف ما این است که کیفیت فنی تیم را بالاتر ببریم و بعد از نیم‌فصل اول می‌توان در مورد قهرمانی حرف زد.

  برچسب ها :

  نظرات