آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31194
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۱۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  عملکرد نوجوانان تنیس روی میز خوب بود

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس پیمان حسنی، در مورد عملکرد تنیس روی میز نوجوانان و جوانان ایران در آسیا اظهار داشت: در بخش نوجوانان عملکرد ملی پوشان خوب بود. ۳ بازیکن ما از جمله امین احمدیان بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بیشتر حریفان خود را شکست […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه” و به نقل از فارس پیمان حسنی، در مورد عملکرد تنیس روی میز نوجوانان و جوانان ایران در آسیا اظهار داشت: در بخش نوجوانان عملکرد ملی پوشان خوب بود. ۳ بازیکن ما از جمله امین احمدیان بازی‌های خوبی را از خود به نمایش گذاشت و بیشتر حریفان خود را شکست داد. در مجموع کسب رتبه پنجم قابل قبول بود.

  وی با اشاره به اینکه نباید از بانوان انتظار داشته باشیم، عنوان کرد: فدراسیون در بخش بانوان آنچنان که باید سرمایه گذاری نمی‌کند و برهمین اساس نباید انتظار نتیجه داشته باشیم. ما در بخش نوجوانان و جوانان دختر استعدادهای خوبی داریم. می‌توانند رشد خوبی داشته باشند و تنها باید توجه کنیم.

  کارشناس تنیس روی میز با اشاره به اینکه جوانان پسر بدترین نتیجه تاریخ تنیس روی میز ایران را گرفتند، عنوان کرد:‌ در بخش‌های پایه رده جوانان بسیار مهم است. متاسفانه ما در این دوره بدترین نتیجه را در طول سالیان گذشته کسب کردند. در سال ۱۹۸۳ که ما میزبان بودیم، هفتم آسیا شدیم.

  وی ادامه داد: در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ ما توانستیم بهترین نتیجه را با کسب عنوان پنجمی رقم بزنیم و میلی متری از کسب مدال بازماندیم. در دوران ریاست زارع پور یک مقام ششمی کسب کردیم و متاسفانه از سال ۲۰۱۲ به بعد دوران افت جوانان ایران آغاز شد. سال گذشته در جایگاه ۱۱ ایستادیم و امسال نیز دوازدهم شدیم.

  حسنی گفت: ایران در تمامی رده های سنی در آسیای میانه و غرب آسیا حرف اول را می‌زند و با این شرایط باخت به عربستان خیلی تاسف بار بود. البته نباید از این غافل شویم که در ۲، ۳ سال گذشته کار خاصی برای این رده سنی انجام نشده است و تمامی اعزام‌ها برای بخش بزرگسالان بوده است.

  این مربی در پایان با تاکید بر اینکه باید برنامه ریزی خوبی در این بخش صورت بگیرد، عنوان کرد: ابتدا باید تکلیف فدراسیون مشخص شود تا این رشته تکلیف خود را بداند و رئیس جدید برای ۴ سال آینده برنامه ریزی کند.

  برچسب ها :

  نظرات