آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31122
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جزییات دستگیری سارقان داخل خودرو/اعتراف به ۵۰فقره سرقت

  آوای شمال/ سرهنگ افضل  گلزاری در گفتگو با خبرنگار مهر،در خصوص جزئیات این خبر گفت : در پی سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان قدس و ایجاد نگرانی در بین شهروندان مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: با تحقیقات گسترده و استفاده از ظرفیت های اطلاعاتی و افزایش […]

  آوای شمال/ سرهنگ افضل  گلزاری در گفتگو با خبرنگار مهر،در خصوص جزئیات این خبر گفت : در پی سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان قدس و ایجاد نگرانی در بین شهروندان مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

  وی افزود: با تحقیقات گسترده و استفاده از ظرفیت های اطلاعاتی و افزایش گشت های شبانه و با کنترل غیر محسوس، حوزه فعالیت باند سارقان شناسایی و در یک عملیات ضربتی، متهمان حین سرقت دستگیر شدند.

  جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران افزود: متهمان در ابتدا منکر هر گونه جرمی شدند ولی در رویارویی با شواهد و مستندات و بازجویی های فنی پلیسی ضمن اعتراف به ۵۰ فقره سرقت محتویات داخل خودرو ، ۴ نفر از همدستان خود را نیز معرفی کردند که دستگیری این متهمان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

  گلزاری ادامه داد: ماموران با کسب دستور قضائی در یک عملیات ویژه پلیسی همدستان سارقان را شناسایی و دستگیر کردند و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیر بسیار زیادی اموال مسروقه و قطعات خودرو کشف شد.

  جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه سارقان تحویل مراجع قضائی شده اند، گفت : در این ماموریت که باند ۶ نفره سارقان متلاشی شده تا کنون بیش از ۵۰ نفر به اداره آگاهی این فرماندهی مراجعه و اعلام شکایت کرده اند که بعد از بررسی و احراز مالکیت نسبت به تحویل اموال مالباختگان اقدام شده است .

  برچسب ها :

  نظرات