آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31038
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۳۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  شانس بزرگ در خانه «صادقی» را زد

  آوای شمال/ پانزدهمین دوره لیگ برتر پنجشنبه‌ای که پیش رو داریم، روی پرده نمایش خواهد آمد، لیگی پر ماجرا و بسیار جذاب با حضور چهره‌های خاص. به هر سو که نگاه می‌کنی، یک خروار پرسش و ابهام و نکته جذاب می‌بینی، بخصوص اردوگاه قرمز. آنجا که برانکوایوانکوویچ و دستیارانش پس از فراغت از اردوی پر […]

  آوای شمال/ پانزدهمین دوره لیگ برتر پنجشنبه‌ای که پیش رو داریم، روی پرده نمایش خواهد آمد، لیگی پر ماجرا و بسیار جذاب با حضور چهره‌های خاص.

  به هر سو که نگاه می‌کنی، یک خروار پرسش و ابهام و نکته جذاب می‌بینی، بخصوص اردوگاه قرمز. آنجا که برانکوایوانکوویچ و دستیارانش پس از فراغت از اردوی پر بار ترکیه که به انجام بازی‌های تدارکاتی و تمرینات بدنسازی انجامید، حالا با پرسشهای مهمی درباره اینکه چه بازیکنانی را در اولین ایستگاه مقابل پدیده به میدان مبارزه بفرستند، مواجه هستند. پرسپولیس با اما و اگرهای فراوان مواجه است و بخشی ازبازیکنان کلیدی‌اش را در این بازی فوق مهم که می‌تواند نقش بسیاری در افزایش توان روحی تیمشان ایفا کند، در اختیار ندارد.

  در پرسپولیس مهدی طارمی که یکی از مهاجمان خوب لیگ محسوب می‌شود، به دلیل محرومیت از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی تواند مقابل پدیده قرار بگیرد. شاید این پرسش به وجود آید که اخراج طارمی در بازی با الهلال عربستان چه ارتباطی به لیگ دارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ این پرسش را داده است. آنها به باشگاه پرسپولیس اعلام کردند که اگر در لیگ قهرمانان فصل آینده حضور داشته باشند، طارمی ازیک بازی این رقابتها محروم است و اگربه لیگ قهرمانان راه نیابند، آنگاه طارمی باید ازبازی‌های داخلی محروم شود که قرعه افتاده است به نام بازی با پدیده مشهد.

  طارمی را درحالی مقابل پدیده غایب می‌بینیم که امیدعالیشاه ونورمحمدی نیز به دلیل وقایع دربی غایبند و نمی توانند در هفته اول، تیم خود را همراهی کنند. دراین شرایط باید گفت، خوش به حال بازیکنانی همچون علی علیپور و حتی فرشاد احمدزاده که فارغ البال می‌توانند در ترکیب تیم خود قراربگیرند. البته به جای نورمحمدی نیز می‌توان ازمدافعان جوانتر بهره گرفت که برانکو به این انتخابها نیز اندیشیده است. مهمترین تغییراما شاید درچهارچوب دروازه به وجود آید، جایی که قراراست دروازه بان سابق استقلال که قراربود آینده این تیم باشد، درچهارچوب دروازه قرمزها قرار گیرد. ایمان صادقی را می‌گوییم، دروازه بانی که ازاستقلال رشد کرد و مراحل ترقی را پیمود، اما اکنون با پرسپولیس قرارداد بسته و ازملوان به این تیم آمده است و بی شک سه بازی هفته نخست درقفس توری می‌ایستد. فرصت بزرگی که اگرصادقی ازآن بهره کافی ببرد و نمایش دلپذیری را به اجرا بگذارد، آن گاه ازاو به عنوان جدی‌ترین رقیب برای سوشا مکانی یاد خواهد شد، دروازه بانی که البته روحیه این گونه ماجراجویی‌ها را هم دارد ودرمصاحبه‌های خودش به صراحت اعلام کرده، بعد ازاین سه بازی دلیلی ندارد که دوباره به نیمکت سوق داده شود آن شخصی که تصمیم گیرنده خواهد بود، خود برانکوست.

  صادقی آن قدرخود را محق می‌داند که حتی به نیمکت نشین کردن سوشا هم اندیشیده که این گونه تفکرات و انگیزه هایی البته برای برانکو که سخت درپی ساختن تیمی یکدست است، یاری می‌رساند، برانکویی که شاید مصایب هفته‌های نخست را به واسطه این انگیزه ها به سلامت پشت سربگذارد هرچند که نباید ازانگیزه دیگرتیمها غافل شد. تیمی همچون پدیده فصل قبل نشان داد که مقابل بزرگان سخت پرانگیزه و شاداب است که اگرکل فصل این گونه بود، چه بسا سهمیه را هم به چنگ می‌آورد.

  برچسب ها :

  نظرات