آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 31005
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جسد ۲ قربانی سیلاب هنوز شناسایی نشده است/ جنازه‌ها متلاشی نشده بودند

  آوای شمال/ بشیر نازپرور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، آخرین وضعیت شناسایی اجساد قربانیان سیلاب یکشنبه را تصریح کرد. وی گفت: تاکنون ۸ جنازه تحویل پزشکی قانونی شده که از این تعداد ۶ مورد شناسایی و تنها دو مورد شناسایی نشده‌اند. مدیر کل پزشک قانونی استان تهران تأکید کرد: از این ۸ جنازه  ۲ […]

  آوای شمال/ بشیر نازپرور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، آخرین وضعیت شناسایی اجساد قربانیان سیلاب یکشنبه را تصریح کرد.

  وی گفت: تاکنون ۸ جنازه تحویل پزشکی قانونی شده که از این تعداد ۶ مورد شناسایی و تنها دو مورد شناسایی نشده‌اند.

  مدیر کل پزشک قانونی استان تهران تأکید کرد: از این ۸ جنازه  ۲ مورد مربوط به اتباع چینی بوده که یکی از آنها تحویل سفارت شده اما یکی دیگر هنوز شناسایی نشده و در اختیار پزشک قانونی است.

  وی با اشاره به اینکه از اجساد هموطنان یک مورد شناسایی نشده است، گفت: از زمان تحویل اجساد به پزشک قانونی تاکنون بیش از ۱۰ خانوار برای شناسایی اجساد مراجعه کرده‌اند که در این میان تنها یک مورد از جنازه‌ها مورد شناسایی قرار نگرفته است.

  نازپرور در پاسخ به این سؤال که آیا دلیل عدم شناسایی متلاشی شدن جنازه‌ها است یا خیر، گفت: خیر، جنازه‌ها متلاشی نشده و قابل شناسایی هستند اما دچار صدماتی شده‌اند ولی تاکنون خانواده‌ این فرد برای شناسایی مراجعه نکرده به گونه‌ای که تصور می‌شود این فرد بی‌خانمان بوده است.

  مدیر کل پزشک قانونی استان تهران بار دیگر تأکید کرد: خانواده‌ها و بستگان درجه یک می‌توانند با به همراه داشتن مدارک شناسایی جهت شناسایی جسد باقیمانده به پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات