آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30935
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  نجومی‌ترین قرارداد جدید لیگ برتر ثبت شد

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرآنلاین، از زمانی که باشگاه ها پول های نجومی به بازیکنان فوتبال می دهند، یکی از خبرهای مورد توجه ورزش دوستان این است که بازیکنان از باشگاه های خود چقدر پول می گیرند. امسال هم رقم قرارداد بازیکنان مورد توجه مردم قرار گرفته و می […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از خبرآنلاین، از زمانی که باشگاه ها پول های نجومی به بازیکنان فوتبال می دهند، یکی از خبرهای مورد توجه ورزش دوستان این است که بازیکنان از باشگاه های خود چقدر پول می گیرند. امسال هم رقم قرارداد بازیکنان مورد توجه مردم قرار گرفته و می خواهند بدانند کدام فوتبالیست ها بیشترین پول ها را گرفته اند.
  امسال باشگاه استقلال چند بازیکن بالای یک میلیارد تومان داشته. مهدی رحمتی یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان قرارداد بسته و باشگاه هم تعهد داده که ۵۷۰ میلیون تومان از طلب ۹۰۰ میلیونی او را پرداخت کند. کرار جاسم هم همان یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان را بسته و البته باشگاه قول داده ۱۷۰ میلیون تومان طلبش را هم بدهد.

  مهدی رحمتی که در طول چند سال گذشته معمولا یکی از گران قیمت ترین بازیکنان لیگ برتر بوده، امسال برخلاف سال های گذشته قراردادی با قیمت پایین تر ثبت کرده است.

  ابتدای فصل تصور می شد که مهدی رحمتی امسال دوباره یکی از گران قیمت ترین قراردادهای لیگ را می بندد اما از آنجا که رحمتی علاقه داشت به استقلال برگردد، با رقم ۱٫۲ میلیارد تومان به استقلال پیوست تا پییش بینی افرادی که فکر می کردند رحمتی قراردادی حداقل دو میلیاردی می بندد، اشتباه از آب درآید.

  رقم قرارداد امید ابراهیمی هم مشابه رحمتی و کرار است. به علاوه اینکه بخش قابل توجهی از ۴۰ درصد باقی مانده قرارداد فصل گذشته اش را دریافت کند. خسرو حیدری دیگر بازیکن میلیاردی استقلال است. او با آبی پوشان یک میلیارد تومان بسته و باشگاه قول داده ۴۰ درصد باقی مانده طلب فصل قبل را هم بدهد.
  در باشگاه پرسپولیس اما فقط یک بازیکن میلیاردی وجود دارد. اومانیا تنها بازیکن پرسپولیس است که بالای میلیارد می گیرد. او با سرخپوشان یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون بسته. محسن بنگر هم قراردادش ۹۵۰ میلیون تومان ارزش دارد که اگر پرسپولیس سهمیه آسیا بگیرد، با پاداش هایش بالای یک میلیارد دریافتی خواهد داشت. اما با این حال اومانیا تنها بازیکن سرخپوشان است که حتی اگر پرسپولیس به جایگاهی هم نرسد، دستمزد میلیاردی می گیرد. رضا نورمحمدی هم قراردادش ۹۰۰ میلیون تومان است. طارمی و رضاییان هم دو بازیکن ۸۰۰ میلیونی سرخپوشان هستند که جزو گران قیمت های این فصل پرسپولیس محسوب می شوند.
  سپاهان اما مثل استقلال چندین بازیکن میلیاردی دارد. در سپاهان، پادوانی ۳۷۰ هزار دلار می گیرد، حاج صفی ۱٫۳ میلیارد تومان، خلعتبری ۱٫۲ میلیارد و عقیلی ۱٫۱ میلیارد تومان. ضمن اینکه مهدی شریفی هم به واسطه درخشش در لیگ، توانسته رقم قرارداد خود را به میلیارد نزدیک کند.
  نفت تهران امسال قرارداد میلیاردی نداشته اما دو بازیکن این تیم نزدیک به میلیارد می گیرند. یکی سیدجلال حسینی است که ۹۵۰ میلیون تومان از نفت می گیرد و دومی هم علیرضا بیرانوند دروازه بان این تیم. البته این دو بازیکن در صورتی که نفت قهرمان آسیا شود یا بتواند در لیگ برتر به موفقیتی برسد، با پاداش هایشان رقمی بالاتر از یک میلیارد تومان دریافت خواهند کرد.
  در سایپا هم جواد نکونام ۹۵۰ میلیون تومان می گیرد که با آپشن های مختلف در صورت موفقیت تیم، دریافتی اش به بالای یک میلیارد تومان می رسد. در تراکتورسازی هم سه بازیکن میلیاردی توپ خواهند زد که هر سه آن ها خارجی هستند. موریرا و کارلوس کاردوسو دو بازیکن برزیلی تراکتورسازی ۳۵۰ هزار دلار دریافتی دارند. اما گران قیمت ترین بازیکن تراکتوری ها هم حمزه یونس است که دریافتی اش به علاوه رقم رضایت نامه او، ۷۰۰ هزار دلار خرج روی دست تراکتورسازی می گذارد.

  برچسب ها :

  نظرات