آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30933
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۷
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ادعای عجیب پرسپولیسی‌ها در نقل و انتقالات

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید جذب این بازیکن اصلاً در اولویت پرسپولیس نبوده است! طاهری می‌گوید: «ما این بازیکن را فصل پیش می‌خواستیم اما او بازیکن تیم پلیس عراق است. آن زمان هم به دلیل برخی مشکلات قانونی او را جذب نکردیم، چراکه در تیم عراقی به میدان رفته بود. […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌گوید جذب این بازیکن اصلاً در اولویت پرسپولیس نبوده است! طاهری می‌گوید: «ما این بازیکن را فصل پیش می‌خواستیم اما او بازیکن تیم پلیس عراق است.

  آن زمان هم به دلیل برخی مشکلات قانونی او را جذب نکردیم، چراکه در تیم عراقی به میدان رفته بود. امسال هم اقداماتی انجام دادیم. او در لیست برانکو بود و ما هم تلاش‌مان را کردیم تا این بازیکن را جذب کنیم. البته ایشان در اولویت ما قرار نداشت ولی او را هم در لیست‌مان قرار دادیم و نفر دیگری را در اولویت قرار داده بودیم و مذاکراتی را با او انجام دادیم ولی او ترجیح داد با باشگاه فصل گذشته‌اش ادامه همکاری دهد.

  درباره ضرغام اسماعیل باید بگویم که خیلی‌ها خودشان را به عنوان مدیر برنامه‌های او معرفی کردند، ولی ما با مدیر بر‌نامه‌های اصلی او در تماس بودیم و صحبت کردیم. او به ما گفت این بازیکن، آزاد نیست و چهار سال دیگر با تیمش قرارداد دارد. بر همین اساس تنها راهی که باقی می‌ماند این است که ما اسماعیل را به صورت قرضی جذب کنیم. ما هم اقدامات لازم را انجام دادیم اما در پایان باشگاه پلیس عراق این مسئله را قبول نکرد. ظاهراً آنها می‌خواستند که این بازیکن را به اروپا بفرستند.

  بر همین اساس این بازیکن از لیست ما خارج شد و ما به دنبال بازیکنان دیگری هستیم.» البته این رفتار مدیر پرسپولیس مسبوق به سابقه است. همین هفته پیش یک تیم شهرستانی حرف از انتخاب نیلسون زد و چون او قرارداد بست، دوستان گفتند از اول او را نمی‌خواستیم! این حرکت را دیگران هم کرده‌اند، آن‌قدر که انگار مد روز است .

  برچسب ها :

  نظرات