آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30760
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  امیرحسینی: زحمات تاج نتیجه داد، به او تبریک می‌گویم

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اسماعیل امیرحسینی در خصوص رای کمیته استیناف مبنی بر سقوط پیکان به لیگ دسته اول اظهار داشت: ابتدا جا دارد از آقای اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته استیناف که عدالت را برقرار کردند تشکر کنم. درود بر شرف آنها که عدالت را […]

  آوای شمال/ به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اسماعیل امیرحسینی در خصوص رای کمیته استیناف مبنی بر سقوط پیکان به لیگ دسته اول اظهار داشت: ابتدا جا دارد از آقای اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته استیناف که عدالت را برقرار کردند تشکر کنم. درود بر شرف آنها که عدالت را سرلوحه کارشان قرار دادند و در مورد این مسئله به درستی و با توجه به شرایط و قرائن تصمیم گرفتم.

  وی ادامه داد: اینکه آقای صالحی در مصاحبه با برنامه ورزش و مردم در پاسخ به اینکه آیا حق به حقدار رسیده سکوت می‌کند و یا آقای موسوی که در شبکه خبر صحبت‌های خود را بیان می‌کند نشان می‌دهد که اعضای کمیته استیناف به دنبال برقراری عدالت بودند اما زحمات بسیار آقای تاج بی‌نتیجه نماند و به ایشان هم تبریک می‌گویم! که به هدفشان رسیدند.

  عضو هیات مدیره باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: رئیس سازمان لیگ هم نقش وکیل هم سخنگو و هم جانشین مدیرعامل باشگاه راه‌آهن بود و تمام تلاش خود را هم کرد که این تیم باقی بماند. اشتباهات مقامات رسمی مسابقات از جمله کمیته انضباطی و امور بین‌الملل متاسفانه باعث شد که چنین اتفاقی رخ بدهد و ورود ناشیانه آنها هم به این مسئله نشان‌دهنده این موضوع است.

  امیرحسینی تاکید کرد: چگونه می‌شود پرونده را از کمیته استیناف بگیرند. اصلا با چه مجوزی این کار را انجام داده‌اند؟! بعد آقایان به نامه‌ای روی می‌آورند که خود ما آنها را به کمیته استیناف داده بودیم اما آنها نپذیرفتند. شکایت و اعتراض ما فقط به سازمان لیگ است که چرا عدالت را رعایت نکرد. آقایان می‌گویند چرا ما شکایت نکردیم. حال اینکه مگر ابلاغیه‌ای به ما دادند؟! مگر آقایان پاسخ شکایت ما را داده بودند؟! اصلا به کجا شکایت کنیم؟!

  وی افزود: فدراسیون فوتبال که حامی راه‌آهن است. رئیس سازمان لیگ هم در همه مراحل مانند یک وکیل پشت راه‌‌آهن ایستاده بود. خیلی جالب است که آقای تاج به باشگاه پیکان دستور می‌دهد که فقط مدیرعامل مصاحبه کند. فکر کنم ایشان به جز ریاست سازمان لیگ ریاست سازمان ارتباطات باشگاه‌ها را هم برعهده دارد! در دستوری دیگر ایشان اعلام می‌کند که پیکان به فیفا شکایت کند. بله آقای تاج ما شکایت خواهیم کرد و وکیل حقوقی هم در این زمینه گرفته‌ایم اما اگر فیفا به شکایت ما رسیدگی کرد و فوتبال ما در این زمینه متضرر شد شما پاسخگو هستید؟!

  عضو هیات مدیره باشگاه پیکان تصریح کرد: تاکنون به ما نه نامه و نه ابلاغیه‌ای دادند و تا به امروز منتظر این نامه بودیم. باشگاه پیکان قدمت ۵۰ ساله دارد و حق کارمندان و کسانی که در این باشگاه فعالیت می‌کنند از بین رفت و به گونه‌ای بیت‌المال متضرر شد که آقایان باید پاسخگو باشند.

  برچسب ها :

  نظرات