آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30759
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قنبرپور: پرسپولیس برای هفته اول لیگ ۷۰ درصد آماده است

  آوای شمال/ مصطفی قنبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شریط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان دور از حاشیه و با انگیزه زیاد مشغول تمرین کردن هستند. تیم نسبت به گذشته جوان‌تر شده و امیدوارم شرایط خوبمان به همین صورت ادامه داشته باشد. وی در پاسخ به این سؤال که کادر فنی […]

  آوای شمال/ مصطفی قنبرپور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد شریط پرسپولیس اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان دور از حاشیه و با انگیزه زیاد مشغول تمرین کردن هستند. تیم نسبت به گذشته جوان‌تر شده و امیدوارم شرایط خوبمان به همین صورت ادامه داشته باشد.

  وی در پاسخ به این سؤال که کادر فنی پرسپولیس چقدر روی بازیکنان جوان حساب‌ باز کرده است، خاطرنشان کرد: بعضی از بازیکنان جوان مانند حیدریه، مسلمان و انصاری دیر به تیم اضافه شدند اما مسلماً از هفته دوم، سوم می‌توانند به تیم کمک کنند.

  مربی پرسپولیس در مورد شرایط مایکل اومانیا گفت: اومانیا مدتی درگیر جام ملت‌های آمریکای شمالی بوده اما ۱۰ روزی می‌شود که تمرین نداشته است. با این شرایط فکر می‌کنم اگر همین امروز به تمرین بیاید با صلاحدید برانکو بتواند از هفته دوم به تیم کمک کند.

  قنبرپور درباره نوع برخورد مربیان ایرانی با بازیکنان پرسپولیس عنوان کرد: سعی کرده‌ایم تعامل خوبی با بچه‌ها داشته باشیم و دل‌هایمان به هم نزدیک باشد. به عنوان مربی باید به بازیکنان نزدیک باشیم و به حرفشان گوش دهیم.

  وی ضمن بیان این مسئله که پرسپولیس برای هفته اول لیگ ۷۰ درصد آماده است، در مورد حضور مهاجم خارجی در پرسپولیس اظهار داشت: مسلماً برانکو برای این پست گزینه‌هایی را مد نظر دارد و این گزینه‌ها را به باشگاه معرفی می‌کند.

  مربی پرسپولیس در پایان در خصوص انتخاب مهدی طارمی به عنوان بهترین مهاجم فصل گذشته لیگ برتر به تسنیم گفت: طارمی بازیکن خوبی است که به خوبی توانسته پیشرفت کند. جدا از مسائل فنی، طارمی در مسائل اخلاقی هم انسان فوق‌العاده‌ای است و در این مدت اخلاقش تغییری نکرده است.

  برچسب ها :

  نظرات