آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30736
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  ماشین گلزنی استقلال

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، آنها بر این باور هستند که پرو پییچ مشکلات گلزنی این تیم را حل می‌کند و گل‌های زیادی را با پیراهن استقلال به ثمر می‌رساند. اینکه چقدر تعریف و تمجیدها از او به واقعیت نزدیک است، باید منتظر ماند تا لیگ پانزدهم استارت بخورد و این بازیکن پرسر و صدا […]

  آوای شمال/ به گزارش افکارنیوز، آنها بر این باور هستند که پرو پییچ مشکلات گلزنی این تیم را حل می‌کند و گل‌های زیادی را با پیراهن استقلال به ثمر می‌رساند. اینکه چقدر تعریف و تمجیدها از او به واقعیت نزدیک است، باید منتظر ماند تا لیگ پانزدهم استارت بخورد و این بازیکن پرسر و صدا که در دو فصل گذشته آقای گل لیگ آلبانی شده، به میدان برود!

  قرار بود پرو پییچ چند روز پیش به ایران بیاید اما بازی کوکسی در مسابقات مقدماتی لیگ اروپا باعث شد این حضور با تأخیر اتفاق بیفتد چراکه باشگاه آلبانیایی با ارسال فاکس به باشگاه استقلال و تماس تلفنی با مسئولان این تیم درخواست کرد پرو پییچ به مونته‌نگرو برود و بعد برای عقد قرارداد با آبی‌پوشان راه ایران را در پیش بگیرد!

  چهارشنبه شب در مونته‌نگرو باشگاه کوکسی مهمان پاوگوریتسا بود. این مسابقه در چارچوب مسابقات مقدماتی لیگ اروپا برگزار شد و پرو پییچ ستاره این میدان لقب گرفت و بهترین بازیکن زمین شناخته شد. او در پیروزی ۴ بر ۲ تیمش دو گل به ثمر رساند و یک پاس گل داد. او بعد از پایان این دیدار در رختکن از همه مربیان و بازیکنان کوکسی خداحافظی کرد و پیراهن آخرین حضورش در این تیم را امضا کرد و به سرمربی‌اش هدیه داد.

  دیروز پرو پییچ با پرواز ساعت ۱۲:۳۰ آلبانی را به مقصد استانبول ترک کرد. او که به همراه دوست صمیمی و مدیر برنامه‌هایش در این سفر حضور داشت، چند ساعتی معطل شد و سپس با پرواز ساعت ۳ بامداد در هواپیمای استانبول – تهران نشست و سه ساعت بعد به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) رسید و مورد استقبال نماینده استقلال قرار گرفت! او بلافاصله به هتل رفت تا استراحت کوتاه‌مدتی داشته باشد و بعد برای مذاکره و عقد قرارداد به باشگاه استقلال برود.

  اگر اتفاق خاص، عجیب و صدالبته غیر قابل پیش‌بینی‌ای رخ ندهد، امروز پیش از ظهر قرارداد باشگاه استقلال و پرو پییچ امضا می‌شود. قرار است مدت این قرارداد دو سال باشد اما بعد از پایان سال اول، ‌طرفین باید به توافق دوباره‌ای دست یابند. اخبار دریافتی ما حکایت از این دارد که مبلغ قرارداد این کروات ۲۷۰ هزار دلار است و بندهایی در آن وجود دارد که در صورت آقای گلی و قهرمان شدن استقلال، افزایش پیدا می‌کند. پرو پییچ از فردا نیز در تمرینات آبی‌ها حاضر می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات