آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30690
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  ادعای آزار و اذیت دختر جوان در اولین روز کاری

  آوای شمال/ تحقیقات در خصوص ادعای دختر جوان مبنی بر این که در نخستین روز کاری از سوی صاحبکارش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، در دادسرای جنایی آغاز شد. دهم تیر امسال دختر جوانی با مراجعه به کلانتری ابوسعید از پسر جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و گفت صاحبکارم به […]

  آوای شمال/ تحقیقات در خصوص ادعای دختر جوان مبنی بر این که در نخستین روز کاری از سوی صاحبکارش مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، در دادسرای جنایی آغاز شد.

  دهم تیر امسال دختر جوانی با مراجعه به کلانتری ابوسعید از پسر جوانی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و گفت صاحبکارم به زور مرا به حوالی تهران برده و مورد آزار و اذیت قرار داده است. با شکایت دختر ۱۸ ساله تحقیقات برای دستگیری پسر جوان به نام ناصر آغاز شد و ماموران توانستند ۲۶تیر او را در یکی از پاساژهای فروش تلفن همراه شناسایی و دستگیر کنند.

  ۲۷ تیر با انتقال شاکی و متهم به دادسرای جنایی، تحقیقات تخصصی از آنها توسط بازپرس پرونده آغاز شد. دخترجوان به نام سهیلا به قاضی پرونده گفت: چند وقت پیش به علت مشکل مالی به دنبال کار بودم تا این که با آگهی استخدام فروشنده در فروشگاه تلفن همراه در یکی از پاساژهای مرکز شهر روبه رو شدم. وقتی تماس گرفتم پسر جوانی پاسخ داد و از من خواست برای بررسی کار به محل کارش بروم.

  وقتی آنجا رفتم با پسر جوانی به نام ناصر ۲۵ ساله روبه رو شدم که گفت اگر به این کار علاقه داری، می توانی از فردا مشغول به کار شوی. روز اول کار، او با من قرار گذاشت و مرا سوار ماشین کرد تا به پاساژ برویم، اما با چرب زبانی مرا به سمت شهریار برد. در آنجا او همراه دوستش مرا به تعمیرگاهی در حاشیه شهر بردند و با تهدید مورد آزار و اذیت قرار دادند. بعد هم ادعا کردند از این رفتارشان فیلم گرفته اند و اگر شکایت کنم، فیلم را پخش می کنند.

  با طرح این شکایت، تحقیقات از ناصر آغاز شد که او گفت: من فروشنده و تعمیرکار تلفن همراه هستم. شاکی با مغازه ام تماس گرفت و درخواست کار کرد که همین موضوع باعث آشنایی ما شد. رابطه من با سهیلا از آن زمان آغاز شد و به پیامک و تلفن های طولانی مدت رسید.

  آن روز نیز سهیلا را به شهرستان شهریار بردم و موضوع آزار و اذیت و فیلم، صحت ندارد. او همان روز با من به بحث و جدل پرداخت و بعد از این که با یکدیگر قطع رابطه کردیم ادعا کرد بیچاره ام می کند و حالا نیز به دروغ ادعای ربوده شدن و آزار و اذیت را مطرح کرده است.

  با ادعاهای پسر ۲۵ ساله، او از سوی سجاد منافی آذر بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی بازداشت شد تا تحقیقات بیشتر در این باره و شناسایی همدست او ادامه یابد.

  برچسب ها :

  نظرات