آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30611
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  تخطی از سرعت مطمئنه حادثه آفرید/ تصادف کامیونت خاور با ۶ دستگاه خودروی سواری در تقاطع دولت

  آوای شمال/ سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: رأس ساعت ۱۳ مورخ سوم مرداد ـ امروزـ‌ یک کامیونت خاور یخچال‌دار در مسیر شمال به جنوب بلوار کاوه، بعد از پل صدر، در حال حرکت بود که در تقاطع دولت […]

  آوای شمال/ سرهنگ مراد مرادی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: رأس ساعت ۱۳ مورخ سوم مرداد ـ امروزـ‌ یک کامیونت خاور یخچال‌دار در مسیر شمال به جنوب بلوار کاوه، بعد از پل صدر، در حال حرکت بود که در تقاطع دولت با ۶ وسیله نقلیه برخورد می‌کند.

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ تصرح کرد: این کامیونت خاور به‌علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از مسیر خود منحرف شده و در ابتدا با ۳ وسیله سواری ـ دو خودرو پژو ۲۰۶ و یک دستگاه اسپورتژـ که در مسیر شمال به جنوب در حال تردّد بودند تصادف و برخورد می‌کند.

  این مقام ارشد راهور افزود: این کامیونت در ادامه نیز به‌علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه با ۳ خودروی دیگر از جمله پراید، سواری کیا و لکسوس مجدداً برخورد می‌کند.

  سرهنگ مرادی به برخورد این خودروی کامیونت در مجموع با ۶ سواری اشاره و تصریح کرد: یک زن سرنشین خودروی ۲۰۶ که حدوداً ۵۰ ساله است در این حادثه مجروح می‌شود که بلافاصله به مرکز درمانی منتقل می‌شود.

  رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور تهران بزرگ خسارت و آسیب در این تصادف را شدید عنوان و خاطرنشان کرد: بی‌احتیاطی از جانب راننده خاور به‌علت عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطّی از سرعت مطمئنه علت اصلی این تصادف است.

   

  برچسب ها :

  نظرات