آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30436
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۷:۱۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی > ورزشی
 •   

  ۲ پروژه ورزشی دهه‌فجر امسال در سرخ‌رود افتتاح می‌شود/فعالیت ۷۰ ناجی‌غریق در بخش سرخ‌رود

  آوای شمال/ یاسر ابراهیم‌زاده در حاشیه بازدید از دفتر آوای شمال درخصوص وضعیت عملکرد نمایندگی اداره ورزش‌و‌جوانان در سرخ‌رود گفت: ۱۲ هیأت ورزشی در سرخ‌رود وجود دارد که احتمالا تا پایان سال به این میزان افزوده می‌شود. وی افزود: هیئت‌های این بخش قریب‌به‌اتفاق به‌طور مستمر فعالیت می‌کنند تا جایی که برخی از آن‌ها در سال […]

  آوای شمال/ یاسر ابراهیم‌زاده در حاشیه بازدید از دفتر آوای شمال درخصوص وضعیت عملکرد نمایندگی اداره ورزش‌و‌جوانان در سرخ‌رود گفت: ۱۲ هیأت ورزشی در سرخ‌رود وجود دارد که احتمالا تا پایان سال به این میزان افزوده می‌شود.

  وی افزود: هیئت‌های این بخش قریب‌به‌اتفاق به‌طور مستمر فعالیت می‌کنند تا جایی که برخی از آن‌ها در سال گذشته جزء هیأت‌های برتر ورزشی ماندران انتخاب شدند.

  نماینده ورزش‌و‌جوانان در سرخ‌رود با اشاره به میزان سرانه ورزشی و ورزشکاران سازمان‌یافته این بخش گفت: در سال گذشته تعداد ۱۷۵۰ نفر از ورزشکاران سازمان‌یافته تحت‌پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند که با توجه به فراگیر‌شدن و افزایش سرانه ورزشی طبق روال هرسال، امیدداریم این عدد تا پایان امسال به بیش از ۲ هزار نفر افزایش پیدا کند.

  ابراهیم‌زاده در خصوص انجام پروژه‌های عمرانی ورزشی در سرخ‌رود اظهار کرد: در حال حاضر ۲ سالن ورزشی در وزرا محله و روستای زردآب در حال احداث است که تا به امروز پیشرفت‌های فیزیکی خوبی داشتیم و انتظار داریم با تخصیص اعتبارات لازم، این دو پروژه ورزشی را در ایام دهه‌فجر افتتاح کنیم.

  وی یادآور شد: فاز نخست احداث پیست اسکیت سرخ‌رود به پایان رسید و در حال حاضر قابل استفاده است اما فازهای بعدی مانند ساخت سرویس‌بهداشتی، رختکن و محوطه‌سازی نیازمند اعتبارات لازم در این زمینه است.

  نماینده ورزش‌وجوانان سرخ‌رود درخصوص عملکرد دستگاه ورزش در حوزه ساماندهی سواحل تصریح کرد: امسال در به‌کارگیری ناجیان‌غریق تدابیر خوبی صورت گرفت به طوری‌که در سال گذشته در سواحل سرخ‌رود تنها ۳۵ ناجی غریق وجود داشت اما امسال با توجه به افزایش راه‌های دسترسی به سواحل این عدد به ۷۰ ناجی رسید.

  ابراهیم‌زاده با اشاره به کاهش آمار غریق در سرخ‌رود خاطرنشان کرد: در سال گذشته چهار غریق در سرخ‌رود داشتیم اما امسال تا این لحظه ۲ نفر غریق گزارش شده است که البته در ساعت غیرطرح و مناطق ممنوعه شنا در خارج از طرح ساماندهی بوده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات