آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30432
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قراردادپروویچ با استقلال قانونی است یا غیرقانونی؟

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین، مدیر برنامه‌های پروپیچ می‌گوید رضایتنامه این بازیکن را از دو روز پیش دریافت کرده‌ است و قرارداد او با تیم آلبانیایی به صورت خودکار به دلیل صعود به مرحله بعد لیگ اروپا تمدید نمی‌شود. به‌ گزارش ‌ایسنا‌، در حالی که این روزها خبر از مذاکره پروپیچ، بازیکن کروات با […]

  آوای شمال/ به گزارش قدس آنلاین، مدیر برنامه‌های پروپیچ می‌گوید رضایتنامه این بازیکن را از دو روز پیش دریافت کرده‌ است و قرارداد او با تیم آلبانیایی به صورت خودکار به دلیل صعود به مرحله بعد لیگ اروپا تمدید نمی‌شود.

  به‌ گزارش ‌ایسنا‌، در حالی که این روزها خبر از مذاکره پروپیچ، بازیکن کروات با باشگاه استقلال شنیده می‌شود و قرار است او در روزهای آینده برای انجام تست پزشکی به ایران بیاید، این بازیکن روز گذشته (پنجشنبه) در مسابقات لیگ اروپا برای تیمش گلزنی کرده و این شائبه وجود دارد با توجه به صعود این تیم آلبانیایی به مرحله بعد لیگ اروپا، قرارداد وی به صورت خودکار تمدید شده و او نمی‌تواند به باشگاه استقلال بپیوندد.

  مدیر برنامه‌های این بازیکن در گفت‌و‌گو با خبرنگار‌ ایسنا، اظها‌ر کرد: این اتفاق نمی‌افتد؛ چرا که قبل از صعود تیم آلبانیایی فکری برای این کار کردیم و در سی و یکم تیر رضایتنامه این بازیکن را دریافت کردیم. این بازیکن از دو روز پیش بازیکن آزاد محسوب می‌شود و مشکلی پیش نمی‌آید.

  وی ا‌دا‌مه‌ داد: ان‌شا‌ء‌الله پروپیچ فردا (شنبه) به تهران می‌آید و در تست پزشکی شرکت می‌کند. او در بازی تیمش در لیگ اروپا دو گل به ثمر رسانده است.

  همچنین یعقوب کریمی که حضورش در استقلال به دلیل عدم صدور رضایتنامه از سوی باشگاه سپاهان منتفی شده بود، ظاهرا با باشگاه استقلال به توافق رسیده و قرار شده مبلغ رضایتنامه را استقلالی‌ها از قراردادش کم کنند و به باشگاه سپاهان بپردازند تا او بتواند برای استقلال بازی کند.

  برچسب ها :

  نظرات