آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30430
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دلیل بی‎تیم ماندن صادقی و بیک‌زاده مشخص شد

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، با توجه به اینکه صادقی و بیک‌زاده هر دو از بازیکنان باکارنامه فوتبال ایران هستند، خیلی بعید است که تیمی خواهان حضور آنها نباشد اما با این حال آنها هنوز تیم فصل آینده خود را انتخاب نکرده اند. جالب است که بدانید باشگاه استقلال برای صدور رضایتنامه شان مبلغی […]

  آوای شمال/ به گزارش “ورزش سه”، با توجه به اینکه صادقی و بیک‌زاده هر دو از بازیکنان باکارنامه فوتبال ایران هستند، خیلی بعید است که تیمی خواهان حضور آنها نباشد اما با این حال آنها هنوز تیم فصل آینده خود را انتخاب نکرده اند. جالب است که بدانید باشگاه استقلال برای صدور رضایتنامه شان مبلغی را درخواست کرده که این دوبازیکن تا این لحظه حاضر نشدند این مبلغ را به باشگاه استقلال بدهند. به همین دلیل هم هست که آنها هنوز نتوانسته اند با تیم جدید خود قرارداد امضا کنند.


  بهرام امیری مسوول نقل و انتقالات باشگاه استقلال در این باره به ورزش سه می‌ گوید: هم بیک‌زاده و هم صادقی از بازیکنان بزرگ باشگاه استقلال هستند و این باشگاه برای آنها هزینه کرده است. درست است که در شرایط فعلی آقای مظلومی نیازی به حضور آنها احساس نکرده است، اما به هر حال دلیل نمی‌ شود که آنها بازیکنان کوچکی باشند، طبیعی است که این بازیکن اگر بخواهند با باشگاه قرارداد امضا کنند، باید رضایتنامه خود را از باشگاه استقلال دریافت کنند بی تردید آنها باید برای دریافت رضایتنامه مبلغی را به باشگاه استقلال بپردازند.

  او در ادامه گفت: بازیکنی مثل مسلمان که دو سال است در لیست ذوب‌آهن نیست، برای دریافت رضایتنامه اش مبلغی را باشگاه ذوب‌آهن دریافت کرده است. حالا این دو بازیکن که دیگر جای خود دارند. محسن فروزان هم دقیقا مثل صادقی و بیک‌زاده با باشگاه استقلال قرارداد داشت و بعد از پرداخت مبلغی که توافق کردیم توانست با سیاه جامگان قرارداد امضا کند.

  امیری می‌ گوید که با بازیکنان راه خواهد آمد: من نمی‌ توانم در مورد مبلغ تعیین شده در مورد صدور رضایتنامه صادقی و بیک‌زاده صحبت کنم اما فقط می‌ گویم که ما با بازیکنان راه می‌ آییم چون آنها برای استقلال زحمت کشیده اند. ما نمی‌ گذاریم که بازیکنان در این باره ضرر کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات