آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30396
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > سیاسی > فرهنگی
 •   

  اقتدار ایران اسلامی بزرگترین دستاورد مذاکرات هسته‌ای بود/پایان پروژه ایران هراسی در دنیا

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال سید داوود موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرستان محمودآباد با گرامیداشت سالروز ۵مرداد، اولین نمازجمعه ایران پس از انقلاب در سال ۵۸ گفت: تشکیل حکومت‌اسلامی در آغاز برای احیاء اصول و پایه‌های فراموش‌شده اسلام بود. وی افزود: در همین راستا امام امت(ره) با درک واقعی از ضرورت‌های […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال سید داوود موسوی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهرستان محمودآباد با گرامیداشت سالروز ۵مرداد، اولین نمازجمعه ایران پس از انقلاب در سال ۵۸ گفت: تشکیل حکومت‌اسلامی در آغاز برای احیاء اصول و پایه‌های فراموش‌شده اسلام بود.

  وی افزود: در همین راستا امام امت(ره) با درک واقعی از ضرورت‌های جامعه و بر اساس فتوای مشهور مراجع شیعه، دستور تشکیل و اقامه نماز جمعه را صادر فرمود که این فرمان الهی از آغاز تا مقطع فعلی ماندگارترین آثار را داشته است.

  خطیب جمعه محمودآباد با بیان اینکه نماز جمعه فراتر از یک فریضه و نماز عبادی است، تصریح کرد: در نمازجمعه است که ملت بر اساس ضربان نظام و ولایت جهت‌گیری خود را تنظیم و در جریان مسائل مهم داخلی و بین المللی قرار میگیرند.

  موسوی گفت: بسیج افکار عمومی و ماندگارترین نقش‌ها در خنثی‌سازی توطئه‌ها و تضمین مسیر صحیح انقلاب در قالب همین سنگر عبادی سیاسی قرار دارد.

  وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به گذشت ۱۲۰ روز حملات سعودی‌ها به یمن اظهار کرد: سازمان‌های بین‌المللی و به خصوص سازمان به اصطلاح ملل با کمیته‌ها و شوراهای اقماری خود، بدون هیچ احساس درد و مسئولیتی فقط نظاره گر هستند و اگر در مقطعی عکس‌العملی از خود نشان دهند در حمایت از رژیم کودک‌کش سعودی است.

  موسوی همچنین در خصوص موضوع مذاکرات جمهوری اسلامی ایران با گروه ۱+۵ عنوان کرد: با توافق مذاکرات هسته‌ای و سپس تصویب قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل که باعث شد تا تمامی قطعنامه‌های ظالمانه قبل حذف شود، دنیا به اقتدار و سربلندی ایران پی برد که این موضوع بزرگترین دستاورد ایران محسوب شد.

  امام‌جمعه محمودآباد اضافه کرد: یکی دیگر از دستاوردهای مذاکرات پایان پروژه ایران‌هراسی و تغییر موضع غرب برای تغییر حکومت در ایران است و  بالاخره استکبار به حق مسلم دانش هسته‌ای ایران اعتراف کرد.

  موسوی در پایان با یادآوری اظهار‌نظرهای وزیر دفاع و بعضی از مسئولان آمریکایی گفت: این اظهار‌نظرها قطعا هزینه و خرج داخلی دارد که دولت و ملت ایران باید با هوشیاری و توجه به فرمایشات مقام‌معظم‌رهبری مراقب وحدت و همبستگی ملی باشند.

  برچسب ها :

  نظرات