آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30378
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  مرگ کارگر ۵۰ ساله در حین کار

  آوای شمال/ سرهنگ رحیم شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان رشت در تشریح این خبر گفت: روز گذشته مرد ۵۰ ساله‌ای که در حین کار با دستگاه سنگ برش در یک ساختمان نیمه کاره در بخش سنگر رشت بوده، به علت بی‌احتیاطی و رها شدن دستگاه از دستش، دچار حادثه تلخ می‌شود. شعبانی ادامه داد: با توجه به […]

  آوای شمال/ سرهنگ رحیم شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان رشت در تشریح این خبر گفت: روز گذشته مرد ۵۰ ساله‌ای که در حین کار با دستگاه سنگ برش در یک ساختمان نیمه کاره در بخش سنگر رشت بوده، به علت بی‌احتیاطی و رها شدن دستگاه از دستش، دچار حادثه تلخ می‌شود.

  شعبانی ادامه داد: با توجه به اینکه دستگاه سنگ برش به گردن وی اصابت کرده، منجر به پارگی شاهرگ وی شده و قبل از رسیدن نیروهای امدادی به دلیل خونریزی شدید، این فرد جانش را از دست می‌دهد.

  رئیس پلیس شهرستان رشت با ابراز تاسف از این حادثه، به کارگران توصیه کرد در حین کار با ابزار خطرآفرین نکات ایمنی را رعایت کرده و از ابزار مناسب استفاده کنند.

  وی همچنین از غرق شدن یک نوجوان ۱۶ ساله در خارج از طرح سالم‌سازی دریا خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن نوجوان ۱۶ ساله‌ای در سواحل دریا و در خارج از طرح سالم‌سازی دریا در یکی از روستاهای این شهرستان، نیروهای امدادی به محل مورد نظر شتافتند.

  وی با بیان اینکه محل اعلامی حادثه با محل استقرار نیروهای امدادی در طرح سالم‌سازی دریا فاصله زیادی داشت، گفت: متاسفانه قبل از رسیدن نیروهای امدادی این فرد در جلوی چشم پدر غرق و ناپدید شده و پس از ساعاتی جسد بی جان وی از دریا خارج شد.

  سرهنگ شعبانی عدم مهارت در فنون شنا و حضور در منطقه شنا ممنوع را علت غرق شدن این نوجوان دانست و از مسافران و خانواده‌ها خواست در صورتی که قصد شنا در دریا را دارند، به طرح‌های سالم‌سازی دریا مراجعه و با آسودگی خیال و ایمنی کافی به تفریح و شنا در دریا بپردازند‌.

  برچسب ها :

  نظرات