آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30370
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  خسارتهای سیل در حال برآورد است

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار بعدازظهر پنج شنبه در بازدید از منطقه سیل زده سوادکوه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهتمام دولت برای تصویب اعتبار مورد نیاز و ارائه به دستگاههای اجرایی استان برای جبران خسارتهای سیل اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبار دستگاههای اجرایی استان اعتباری برای انجام […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نجار بعدازظهر پنج شنبه در بازدید از منطقه سیل زده سوادکوه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اهتمام دولت برای تصویب اعتبار مورد نیاز و ارائه به دستگاههای اجرایی استان برای جبران خسارتهای سیل اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبار دستگاههای اجرایی استان اعتباری برای انجام اقدامات اولیه ارائه می شود.

  وی بیان کرد: با انجام و بررسی مشکلات، برآورد خسارت ها و ابلاغ به مسئولان کشور، دولت اعتباری برای آبادانی و توسعه منطقه در اختیار مسئولان استانی قرار می دهد.

  نجار با اعلام اینکه تلفات جانی ناشی از سیل در مازندران نداشته ایم، تصریح کرد: با توجه به مشکلات و بحران آب در کشور، بارش باران اخیر موجب جبران کمبود آب در کشور و استان شده است.

  رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تشکر و قدردانی از همه مسئولان استانی و شهرستانی که از ساعات اولیه بروز سیل و مشکلات به وجود آمده در منطقه حضور داشتند، گفت: با بازدید از منطقه آسیب دیده، بررسی و برآورد هزینه، خسارت زیر ساخت ها در حال انجام است.

  وی یادآور شد: در زمینه جبران خسارت اماکن تجاری، مسکونی، اراضی کشاورزی و دیگر موارد با توجه به قولی که به مسئولان استان داده شد، جمع بندی خسارتها باید صورت گیرد.

  سیل روز یکشنبه مازندران به بخش های مختلف خسارت زد.

  برچسب ها :

  نظرات