آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30242
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  مذاکرات هسته‌ای موجب وحدت بیشتر شد

  آوای شمال/ “عباس مقتدایی” نماینده اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان این که وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی در مدت این چند ماه پیگیری‌‌ و فعالیت‌های بسیار زیادی داشته ایت گفت: نباید این روزها با سخنان ناامید کننده، نوعی ابهام‌آفرینی کرد. عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، […]

  آوای شمال/ “عباس مقتدایی” نماینده اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان این که وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی در مدت این چند ماه پیگیری‌‌ و فعالیت‌های بسیار زیادی داشته ایت گفت: نباید این روزها با سخنان ناامید کننده، نوعی ابهام‌آفرینی کرد.

  عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: همه باید کمک کنند تا اگر موفقیتی وجود دارد، برای افکار عمومی برجسته شود زیرا امروز نباید پنجه در پنجه کسانی که به عنوان نمایندگان ملت وارد مذاکره شده‌اند، بیندازیم و این پنجه باید برای قدرت‌های استکباری باشد.

  وی در ادامه افزود: بیان ایرادات و اشکالات نباید به گونه‌ای باشد که گویی همیشه شکست می‌خوریم و دشمنان ما پیروز می‌شوند، در واقع در این هماورد سیاسی و جریان جنگ دیپلماتیک موفقیت‌های قابل تقدیری داشته‌ایم.

  نماینده اصفهان تاکید کرد: اشکالات و ایرادات محدود موجود در برجام را باید در فضایی منطقی به دور از هیاهو و جنجال مطرح کنیم، چراکه دشمن امروز خواهان ایجاد تفرقه میان ما است.

  مقتدایی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از وحدت در کشور بر اساس باور به نظام استکباری آمریکا است، بیان داشت:‌ جریان مذاکرات هسته‌ای موجب وحدت در کشور شد، حال نباید آن را در روند بررسی برجام از دست بدهیم و جمع‌بندی هسته‌ای و دستاورهای آن باید به وحدت بیش از پیش در کشور منجر شود.

  عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان مدافع رویکردهای اسلامی در دنیای امروز مطرح است، لذا زاویه نگاه ما به تیم هسته‌ای باید همانند دید مقام معظم رهبری باشد.

  برچسب ها :

  نظرات