آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  بینر: هر کاری را برای متوقف کردن توافق هسته‌ای ایران انجام می‌دهیم

  آوای شمال/ جان بینر در سخنانی تصریح کرد: اعضای کنگره سؤالات سخت‌تری را امروز بعد از ظهر در دیدار با تیم رئیس جمهور در خصوص توافق هسته‌ای با ایران مطرح خواهند کرد و به این خاطر که یک توافق بد امنیت شهروندان آمریکایی را تهدید می‌کند، ما برای متوقف کردن این تهدید هر اقدام ممکنی را […]

  آوای شمال/ جان بینر در سخنانی تصریح کرد: اعضای کنگره سؤالات سخت‌تری را امروز بعد از ظهر در دیدار با تیم رئیس جمهور در خصوص توافق هسته‌ای با ایران مطرح خواهند کرد و به این خاطر که یک توافق بد امنیت شهروندان آمریکایی را تهدید می‌کند، ما برای متوقف کردن این تهدید هر اقدام ممکنی را انجام خواهیم داد.

  جان کری وزیر خارجه و ارنست مونیز وزیر انرژی و جک لیو وزیر خزانه داری آمریکا امروز قرار است در نشست استماع محرمانه‌ای با نمایندگان کنگره شرکت کنند. دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان سنا و مجلس نمایندگان آمریکا قصد دارند تا مقام‌های دولت اوباما را در خصوص جزییات توافق هسته‌ای با ایران تحت فشار قرار دهند.

  این سه مقام ارشد دولت اوباما همچنین قرار است فردا پنج‌شنبه نیز در کمیته روابط خارجی سنای آمریکا حضور یابند.

  رژیم صهیونیستی همچنان به فشارهای خود به نمایندگان آمریکایی برای متوقف کردن توافق هسته‌ای با ایران ادامه می‌دهند. ران درمر سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا به‌صورت خصوصی با ۴۰ نماینده محافظه‌کار آمریکایی دیدار کرده است.

  سخنگوی این گروه از نمایندگان آمریکایی تأکید کرد که درمر در این نشست در خصوص راهکارهای پیش روی کنگره برای نظارت بر توافق هسته‌ای ایران، صحبت کرده است.

  ایران و قدرت‌های جهانی سه‌شنبه ۲۳ تیرماه رسماً دستیابی به برنامه جامع اقدام مشترک را اعلام کردند. کنگره آمریکا اکنون ۶۰ روز فرصت دارد تا نظر نهایی خود را در خصوص توافق هسته‌ای ایران و قدرت‌های جهانی اعلام کند.  

  برچسب ها :

  نظرات