آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30215
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۴:۲۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  شکایت شهردار از عضو شورا/تاکسیرانی آمل رو به ورشکستی است

  آوای شمال/ به گزارش بلاغ، ماجرای شکایت شهردار آمل از سخنگوی شورای شهر به چندی قبل و مصاحبه این عضو شورا با رسانه ها بر می گردد اما به اعتقاد سخنگوی شورای شهر، بیان مشکلات سازمان تاکسیرانی دلیل این شکایت است. با این حال، خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای شهر آمل سه شنبه شب در اولین […]

  آوای شمال/ به گزارش بلاغ، ماجرای شکایت شهردار آمل از سخنگوی شورای شهر به چندی قبل و مصاحبه این عضو شورا با رسانه ها بر می گردد اما به اعتقاد سخنگوی شورای شهر، بیان مشکلات سازمان تاکسیرانی دلیل این شکایت است.

  با این حال، خسرو ابراهیم زاده رئیس شورای شهر آمل سه شنبه شب در اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه احمد امیرسلیمانی در ابتدا با بدست آوردن ۱۲ رای از ۱۳ رای شهردار آمل شد، بیان کرد: در ابتدای ورود فعالیت بسیار خوبی داشتند و با افتتاح پروژه های مختلف، شورای اسلامی شهر و شهروندان از عملکرد شهردار رضایت نسبی را داشتند.

  وی اضافه کرد: عزل و نصب های روسای سازمان ها جزو‌ وظایف شهردار است و اگر ایرادی در عزل و نصب ها وجود داشته باشد خود او باید پاسخگو باشد و بعضی از مدیران عامل سازمان ها موردانتقاد برخی از اعضای شورا بوده اند که با پافشاری های شهردار این مدیران منصوب شدند.

  شکایت شهردار از عضو شورا

  رئیس شورای اسلامی شهر آمل به شکایت شهردار آمل از سخنگوی شورای شهر اشاره کرد و گفت: سخنگوی شورای شهر هفته گذشته با مدیران سایت های شهرستانی جلسه ای برگزار کرده و صحبت هایی مطرح شده است که شهردار پس از این نشست خبری از علی قاسمی عضو و سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل به دلیل نشر اکاذیب شکایت کرده است.

  این مسئول ادامه داد: شکایت شهردار آمل از عضو شورای اسلامی شهر را به صورت جدی پیگیری خواهیم کرد.

  خسرو ابراهیم زاده به حسابرسی سازمان تاکسیرانی در سال ۹۲ و۹۳ اشاره کرد و افزود: در بحث مالی سازمان تاکسیرانی یکسری مسائلی وجود دارد که یک موسسه، حسابرسی این سازمان را برعهده دارد.

  وی با بیان اینکه در سلامت مدیر عامل سابق سازمان تاکسیرانی هیچ شکی نداشته ایم، افزود: مدیرعامل وقت از لحاظ مدیریتی مشکلاتی داشت.

  این مسئول با باتاکید براینکه خبرنگاران شهرستان باید در جلسات علنی شورای شهر حضور پیدا کنند، بیان داشت:تا ۱۲شهریور ماه که بنده ریاست شورای شهر را برعهده دارم خبرنگاران در جلسات علنی حضور پیدا می کنند.

  ابراهیم زاده با بیان اینکه شهردار آمل در هفته آینده در جلسه علنی شورای شهر حضور پیدا می کنند، گفت: نامه ای به شهردار آمل خواهیم زد تا هفته آینده در جلسه علنی شورای شهر حضور پیدا کنند تا در خصوص سازمان تاکسیرانی و مسائل دیگر توضیحات خود را بدهند.

  وی تصریح کرد:برای مشکلات بوجود آمده در سازمان تاکسیرانی چهار عضو شورای شهر به همراه علی قاسمی نماینده شورا در سازمان تاکسیرانی، مسئول مستقیم پیگیری بحث تاکسیرانی خواهند بود.

  مشکلات تاکسیرانی با پول جابه‌جا شده آغاز شد

  علی قاسمی سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه با بیان اینکه در ۱۸ مهرماه سال ۹۱ مبلغ یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در حساب سازمان تاکسیرانی پول نقد وجود داشت، ادامه داد:مدیرعامل سابق سازمان تاکسیرانی شهرداری آمل سلامتش مورد تایید است ولی مصوبه ای که نباید اجرا می شد را اجرا کرده است.

  وی خاطرنشان کرد: در خصوص احداث ساختمان اداری مبلغ ۱۱ میلیارد تومان موافقت صورت گرفته است که ازاین تاریخ به بعد این رقم پول از این سازمان خارج شده و مشکلات سازمان تاکسیرانی آغاز شد.

  سخنگوی شورای اسلامی شهرآمل خاطرنشان کرد: با خارج شدن این پول حقوق تمامی کارمندان سازمان تاکسیرانی آمل به تعویق افتاد و بدهکاری های زیادی به بار آورده است.

  علی قاسمی بابیان اینکه یک ماه قبل به شهردار آمل مشکلات مالی تاکسیرانی را تاکید کرده بودم، ادامه داد: آقای شهردار به صحبت های بنده توجهی نکرد ولی دوباره تاکید کردم به آقای شهردار و ایشان بازهم چیزی نگفتند تا اینکه حراست استانداری مازندران نامه ای مبنی بر نارضایتی پرسنل سازمان تاکسیرانی آمل به ما ابلاغ کرده است.

  شهردار عامل ورشکستگی تاکسیرانی است

  وی شهردار آمل را عامل ورشکستگی سازمان تاکسیرانی دانست و گفت: با توجه به مستندانی که وجود دارد کجای حرف های بنده اکاذیب بوده است که آقای شهردار از بنده شکایت کرده است و مطمئنا در تاریخ مقرر در دادگاه حاضر خواهم شد.

  عضو شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه این پول بصورت غیر قانونی از سیستم خارج شده است، افزود:مطالب بسیاری در این خصوص وجود دارد که الان نمی توانم بگویم اما درآینده درباره این مسائل صحبت خواهم کرد.

  برچسب ها :

  نظرات