آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30193
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  فوت پرچمدار اکیپ عملیات کارگاهی در اثر برخورد با پراید در زنجان

  آوای شمال/ مسعود خوشکام امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: کارگاه‌های راهسازی در محورهای استان زنجان فعال هستند. وی با اشاره به وقوع یک فقره تصادف در محور آزادراه زنجان ـ تبریز طی امروز تصریح کرد: در این تصادف یک دستگاه پراید با پرچمدار اکیپ عملیات کارگاهی برخورد کرده است. مسئول مرکز […]

  آوای شمال/ مسعود خوشکام امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: کارگاه‌های راهسازی در محورهای استان زنجان فعال هستند.

  وی با اشاره به وقوع یک فقره تصادف در محور آزادراه زنجان ـ تبریز طی امروز تصریح کرد: در این تصادف یک دستگاه پراید با پرچمدار اکیپ عملیات کارگاهی برخورد کرده است.

  مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه پرچمدار در این حادثه جان خود را از دست داده است، عنوان کرد: این حادثه در ساعت ۱۳ ظهر امروز در کلیومتر ۷۱ خط شمالی آزادراه زنجان ـ تبریز رخ داده است.

  خوشکام با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، اضافه کرد: در این تصادف یک نفر جان خود را از دست داده است.

  وی از رانندگان خواست تا در هنگام تردد در کارگاه‌های راهسازی نکات امینی را بیش از پیش رعایت کنند و افزود: داشتن سرعت مطمئنه در کارگاه‌های راهسازی ضروری است.

  مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در ادامه با اشاره به انجام عملیات روکش آسفالت در دو آزادراه زنجان ـ قزوین و زنجان ـ تبریز تاکید کرد: رانندگان در هنگام نزدیک شدن به کارگاه‌های راهسازی از سرعت خود کاسته و با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

  خوشکام با بیان اینکه در آزادراه زنجان ـ قزوین از کیلومتر صفر تا چهار خط شمالی و کلیومتر صفر تا ۳۶ خط جنوبی عملیات روکش آسفالت انجام می‌گیرد، عنوان کرد: عملیات راهسازی در آزادراه‌ مذکور تا تاریخ ۱۵ تیر ادامه دارد.

  مسئول مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان از فعالیت کارگاه راهسازی در آزادراه زنجان ـ تبریز از تاریخ ۱۷ اردیبهشت تا ۱۷ شهریور خبر داد و افزود: در آزادراه زنجان ـ تبریز از کیلومتر ۲۵ تا ۸۰ در دو خط شمالی و جنوبی کارگاه‌های راهسازی دایر است.

  خوشکام اضافه کرد: تردد در محورهایی که عملیات روکش آسفالت در آن‌ها در حال انجام بوده بدون انسداد مسیر فعال است.

   

  برچسب ها :

  نظرات