آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30179
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  دیپلماسی موفق کشور نتیجه هدایت رهبری و اقتدار نیروهای نظامی است

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام عباس‌علی فراتی ظهر امروز در مراسم معارفه دادستان نظامی مازندران در اداره‌کل دادگستری استان اظهار کرد: اقدامات بسیاری خوبی در سطوح مختلف نظامی و قضایی کشور در حال انجام است. وی با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) الگوی بسیاری مناسبی در حوزه قضایی است، افزود: این […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حجت‌الاسلام عباس‌علی فراتی ظهر امروز در مراسم معارفه دادستان نظامی مازندران در اداره‌کل دادگستری استان اظهار کرد: اقدامات بسیاری خوبی در سطوح مختلف نظامی و قضایی کشور در حال انجام است.

  وی با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) الگوی بسیاری مناسبی در حوزه قضایی است، افزود: این امام همام جلوه‌های مناسب قضایی را به یادگار گذاشتند که می‎تواند مورد توجه قضات قرار گیرد.

  معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: یکی از جلوه‌های مهم قضایی حضرت علی(ع) صبر در برابر کسانی بود که حکومت را از ایشان غصب کرده بودند.

  وی در ادامه به اقدامات انجام شده برای مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: اگر متولیان دیپلماسی توانستند بعد از مدت دو سال در این مذاکرات به اذعان بسیاری از کارشناسان به نتیجه دسترسی پیدا کنند، به واسطه قدرت نظامی کشور و اقداماتی است که در گذشته و حال برای اقتدار این نیروها در کشور انجام شد.

  فراتی با بیان اینکه قدرت و اقتدار کشور را مدیون رهبر انقلاب اسلامی و جان‌فشانی نیروهای مسلح و بسیج هستیم، افزود: نه تنها اقتدار بلکه امنیت فعلی کشور را هم مدیون رهبری، نیروهای نظامی و انتظامی و پیگیری فرزندان اطلاعاتی کشور هستیم.

  وی به اقدامات انجام شده نیروی انتظامی برای مبارزه با مفاسد اجتماعی اشاره کرد و یادآور شد: بیش از ۳ هزار نفر از فرزندان رشید این مرز و بوم در راه مبارزه با مفاسد و نیز مبارزه با قاچاقچیان به شهادت رسیدند.

  معاون سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اعلام اینکه کشور ما امروز آماج تهدیداتی ناعادلانه از سوی مجامع بین‌المللی است، افزود: اعدام فردی که بیش از چندین تن مواد مخدر وارد کشور می‌کند و باعث ناامنی در کشور می‌شود مورد انتقاد داعیه‌داران دفاع از حقوق بشر قرار می‌گیرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات