آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30082
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مرداد, ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۷
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > ورزشی
 •   

  قهرمانان کشتی لوچو جام شهدای محمودآباد مشخص شدند/قنبری قهرمان قهرمانان مازندران

  آوای شمال/ محمدعلی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال از برگزاری اولین دوره مسابقات لوچو بین تیم‌های منتخب لوچوکاران مازندران و منتخب شهرستان محمودآباد با نام جام شهدای محمودآباد خبر داد. وی افزود: این جام به‌مناسبت ۲۶عید ماه طبری در سالن امام‌خمینی (ره) مجموعه ورزشی شهید بهشتی محمودآباد برگزار شد که پس از برگزاری […]

  آوای شمال/ محمدعلی مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال از برگزاری اولین دوره مسابقات لوچو بین تیم‌های منتخب لوچوکاران مازندران و منتخب شهرستان محمودآباد با نام جام شهدای محمودآباد خبر داد.

  وی افزود: این جام به‌مناسبت ۲۶عید ماه طبری در سالن امام‌خمینی (ره) مجموعه ورزشی شهید بهشتی محمودآباد برگزار شد که پس از برگزاری مسابقات، نورالدین حبیبی، همت کریمی، امیر هادی‌نژاد، معین ملکی، حسین ملایی، محمد قنبری، میلاد جعفریان و احمد نیک‌پور با غلبه بر حریفان خود مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

  رئیس هیئت ورزش روستایی،عشایری و بومی محلی محمودآباد با بیان اینکه ۳۳ لوچوکار در این جام شرکت کردند، یادآور شد: یک لوچوکار نیز به عنوان مهمان از استان همدان در این مسابقه شرکت کرد.

  وی اضافه کرد: در پایان نیز یک مسابقه آزاد به صورت دوره‌ای از میان قهرمانان برگزار شد که محمد قنبری از محمودآباد با غلبه بر مجید علی‌جانی از بابلسر به عنوان قهرمان قهرمانان شناخته شد و جایزه ویژه این دوره از مسابقه را از آن خود کرد.

  مرادی در پایان با تقدیر از میزبانی شرکت پنجره شهر محمودآباد و آرارات تهران به عنوان حامیان بخش خصوصی عنوان کرد: با توجه به هزینه بالای برگزاری این مسابقه خوشبختانه شاهد ورود بخش خصوصی برای میزبانی بودیم و امیدواریم بتوانیم از این بخش در مسابقات بعدی نیز استفاده کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات