آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 30054
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  گفتمان علمی سرلوحه کار سازمان مدیریت و برنامه ریزی قرار گیرد

  آوای شمال/ مرتضی روزبه صبح چهارشنبه در مراسم معارفه مدیران و معاونان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اظهارداشت: هر منطقه‌ای ویژگی خاص خود را دارد لذا نوع برنامه‌ریزی‌ها نیز باید متناسب با آن تعریف شود و استان قزوین نیز نیاز به برنامه بومی مربوط به منطقه و پتانسیل و ظرفیت‌های موجود دارد و باید به این […]

  آوای شمال/ مرتضی روزبه صبح چهارشنبه در مراسم معارفه مدیران و معاونان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اظهارداشت: هر منطقه‌ای ویژگی خاص خود را دارد لذا نوع برنامه‌ریزی‌ها نیز باید متناسب با آن تعریف شود و استان قزوین نیز نیاز به برنامه بومی مربوط به منطقه و پتانسیل و ظرفیت‌های موجود دارد و باید به این امر توجه شود.

  وی با بیان اینکه با وجود نیروی های کارآمد و متخصص باید شاهد توسعه‌ و پیشرفت استان باشیم افزود: مخالف هر گونه ارتباط غیرمتعارف و غیرکارشناسی و علمی با سازمان هستیم و باید ارتباطات سالم و کارشناسی شده باشد.

  استاندارقزوین، ارتباطات ضعیف مدیران با سازمان‌های مرکزی را از نقاط ضعف استان برشمرد و گفت: ارتباط با مدیران سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور باید قوی شود تا آسیب هایی که در گذشته به قزوین وارد شده جبران شود که این امر نیازمند تغییر نگاه و باور در سطوح ملی با انجام کار کارشناسی است.

  روزبه با اشاره به سند آمایش استان تصریح کرد: نباید به سادگی از موضوع آمایش سرزمین گذشت و باید این سند افق دید و راه ما در استان باشد.

  قزوین از نظر بودجه و اعتبار در کشور جایگاه مناسبی ندارد

  ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین نیز در ادامه یادآورشد: جایگاه استان قزوین از نظر بودجه و اعتبار در کشور مناسب نیست که نیازمند پیگیری است.

  وی با اشاره به اینکه یکی از وظایف سازمان برقراری توزان و عدالت در امکانات و بودجه در سطح استان است افزود: از مدیران این مجموعه انتظار داریم تا ضعف‌هایی که در اثر کم توجهی به برخی مناطق شده است جبران و موضوع توازن منطقه‌ ای برقرار شود.

  برچسب ها :

  نظرات