آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29986
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اقتصادی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  پاسخ ایران به اتهامات سفیر آمریکا در سازمان ملل حین بررسی قطعنامه ۲۲۳۱

  آوای شمال/ به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «غلامعلی خوشرو» سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در بخش پایانی سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد حین بررسی قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت به اتهامات سفیر آمریکا در این سازمان پاسخ داد. وی در این جلسه اظهار داشت: مایلم قبل از پایان […]

  آوای شمال/ به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، «غلامعلی خوشرو» سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در بخش پایانی سخنرانی خود در شورای امنیت سازمان ملل متحد حین بررسی قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت به اتهامات سفیر آمریکا در این سازمان پاسخ داد.

  وی در این جلسه اظهار داشت: مایلم قبل از پایان سخنانم و ضمن تشکر از همه سفرای حاضر که حمایت کشورهای متبوع خویش را از برجام اعلام و از کلیه کشورهایی که برای به سرانجام رسیدن این توافق کمک کردند، به نماینده آمریکا در طرح اتهامات بی‌اساس علیه کشورم مبنی بر بی‌ثبات سازی منطقه و حمایت از تروریسم پاسخ دهم.

  خوشرو خاطرنشان کرد: کشوری که به دو کشور در منطقه ما حمله و زمینه برای رشد تروریسم و افراطی گری را ایجاد کرد، در جایگاهی قرار ندارد که چنین اتهامی را علیه کشور من مطرح کند.

  سفیر ایران نزد سازمان ملل افزود: سالیان متمادی است که اقدامات خود سرانه و نابجای ایالات متحده در منطقه ما ریشه چالش‌های بیشماری است که در حال حاضر کشورهای منطقه با آن روبرو هستند.

  وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران کشور باثباتی در منطقه‌ای بی‌ثبات است، اظهار داشت: همانطور که ما به دنبال تحکیم ثبات خود هستیم، همواره نیز به دنبال تقویت همکاری در منطقه و کمک به همسایگانمان برای استقرار ثبات و همکاری بوده‌ایم.

   

  برچسب ها :

  نظرات