آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29947
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  ارایه خدمت به حدود هشت هزار آسیب دیده/ تخلیه آب از ۱۹۰ واحد مسکونی

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه جمعیت هلال احمر، حسین درویشی در خصوص عملیات امداد و نجات سیل و آب گرفتگی در ۱۴ استان کشور، گفت: تا ساعت ۸:۳۰ امروز، استان های البرز، تهران، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین، کردستان، کرمان، مازندران، آذربایجان غربی، اصفهان، لرستان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری از […]

  آوای شمال/ به گزارش ایرنا از اعلام روز سه شنبه جمعیت هلال احمر، حسین درویشی در خصوص عملیات امداد و نجات سیل و آب گرفتگی در ۱۴ استان کشور، گفت: تا ساعت ۸:۳۰ امروز، استان های البرز، تهران، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین، کردستان، کرمان، مازندران، آذربایجان غربی، اصفهان، لرستان، مرکزی و چهارمحال و بختیاری از سیل و آب گرفتگی متاثر شده است.

  سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به آسیب دیدگی ٣٩ شهرستان و ۵۸ روستا از سیل و آب گرفتگی، اظهار داشت: بر این اساس خدمات امداد ونجات لازم به هفت هزار و ۶۰۰ تن از سیل زدگان ارایه شد و ۶۴۰ تن نیز از خدمت اسکان و تغذیه اضطراری بهره مند شدند.

  وی با اشاره به مصدومیت ۴۰ تن از هموطنان در سیل و آب گرفتگی استان های کشور، عنوان کرد: در این زمینه ۱۱ مصدوم به مراکز درمانی منتقل و ۱۹ تن نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

  درویشی ادامه داد : امدادگران و نجات گران تاکنون هفت مفقود جدید در سیل و آب گرفتگی را پیدا کرده اند که بر این اساس ۶ مفقودی در روستای سیجان در محور کرج – چالوس و یک تن نیز در الموت استان قزوین پیدا شده اند.

  وی با اشاره به تلاش های امدادگران برای تخلیه آب از ۱۹۰ واحد مسکونی در استان های متاثر از سیل و آب گرفتگی، عنوان کرد: به این منظور ۱۳۰ تیم عملیاتی شامل ۵۶۰ امدادگر و نجاتگر با به کارگیری ۱۳۰ خودروی عملیاتی و ۷۰ دستگاه موتورپمپ خدمات لازم را به هموطنان ارایه کردند.

  به گفته سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سیل و آب گرفتگی ۱۴ استان کشور، ۳۹۰ تخته پتو، ۶ هزار بطری آب معدنی، ۶ هزار ۲۰۰ قوطی کنسرو و ۶ هزار و ۲۰۰ قرص نان از سوی جمعیت های استانی در میان سیل زدگان توزیع شده است.

  برچسب ها :

  نظرات