آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29901
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رونی: با فن‌خال برای بازگشت به خط حمله به توافق رسیدیم

  آوای شمال/ تیم فوتبال منچستریونایتد در بازار نقل‌و‌انتقالات ۲۰۱۵ تا کنون موفق شده متئو دارمیان ایتالیایی را به خط دفاعش، باستین شواین اشتایگر آلمانی و مورگان اشنایدرلین فرانسوی را به خط میانی خود و ممفیس دپای هلندی را به خط حمله‌اش اضافه کند، اما جدایی رادامل فالکائو و روبین فن‌پرسی، هواداران این تیم را از بابت […]

  آوای شمال/ تیم فوتبال منچستریونایتد در بازار نقل‌و‌انتقالات ۲۰۱۵ تا کنون موفق شده متئو دارمیان ایتالیایی را به خط دفاعش، باستین شواین اشتایگر آلمانی و مورگان اشنایدرلین فرانسوی را به خط میانی خود و ممفیس دپای هلندی را به خط حمله‌اش اضافه کند، اما جدایی رادامل فالکائو و روبین فن‌پرسی، هواداران این تیم را از بابت خط حمله‌شان نگران کرده است.

  وین رونی که فصل گذشته بیشتر در پست هافبک نفوذی و در پست مهاجم دوم بازی کرد، به نشریه انگلیسی «دیلی تلگراف» گفت: بهترین پست برای من پست مهاجم و حضور در محوطه جریمه حریف است و همیشه هم این را گفته‌ام. دو فصلی هم که به عنوان مهاجم بازی کردم بهترین آمار گلزنی‌ام را به ثبت رساندم. حالا من و فن‌خال به این نتیجه رسیده‌ایم که بهترین پست برای من حضور در خط حمله است.

  مهاجم ۲۹ ساله شیاطین سرخ که فصل گذشته با ۱۴ گل‌زده بهترین گلزن این تیم بود، تصریح کرد: امیدوارم در فصل پیش‌رو بتوانم با بازی‌های خوبم پاسخ اعتماد سرمربی را بدهم و برای تیم گلزنی کنم و این کاملاٌ بسته به من دارد. شکی ندارم که مجدداً می‌توانم ۲۰ گل یا بیشتر برای منچستریونایتد به ثمر برسانم و آماده این کار هستم. اگر این فصل بار دیگر در پست مهاجم نوک بازی کنم، می‌توانم گل‌های بیشتری بزنم. این پست جایی که دوستش دارم و این فصل در آنجا بازی خواهم کرد.

  وی افزود: در طول سالیان گذشته در پست‌های مختلفی برای منچستریونایتد بازی کرده‌ام، اما اگر دقت کرده باشید در تیم ملی انگلیس که به عنوان مهاجم بازی می‌کنم،گل‌های بیشتری می‌زنم. اگر این فصل بار دیگر به یک پست جلوتر برگردم امیدوارم ۲۰ گل یا بیشتر برای تیمم به ثمر برسانم، اگر هم نتوانم این کار را انجام دهم، ناراحت می‌شوم.

  رونی در پایان خاطرنشان کرد: آخرین فصلی که در پست مهاجم نوک بازی کردم به فصل ۱۲-۲۰۱۱ بازمی‌گردد. بعد از آن یا در پست هافبک بوده‌ام یا در پست بال بازی کرده‌ام. امیدوارم این فصل به پست مورد علاقه‌ام بازگردم. با این حال فکر نمی‌کنم که در این سال‌ها با بازی در یک پست عقب‌تر، خودم را قربانی کرده باشم.

  برچسب ها :

  نظرات