آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29898
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۵:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  قدرت‌های کاراته بیایند تیم ملی شرکت می‌کند

  آوای شمال/ علیرضا کتیرایی در خصوص مشکل تیم ملی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود و از فدراسیون خواسته ایم تا شرایط اعزام این تیم به یک تورنمنت سطح بالا فراهم شود. مشکل اصلی اینجاست که در زمانی که ما مد نظر […]

  آوای شمال/ علیرضا کتیرایی در خصوص مشکل تیم ملی برای برگزاری دیدارهای تدارکاتی ضمن بیان مطلب فوق افزود: تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده می شود و از فدراسیون خواسته ایم تا شرایط اعزام این تیم به یک تورنمنت سطح بالا فراهم شود. مشکل اصلی اینجاست که در زمانی که ما مد نظر داریم چنین رقابتی در جهان برگزار نمی شود.

  وی ادامه داد: تیم ملی کاراته ایران قهرمان جهان است و باید در رقابتی شرکت کند که ارزش فنی بالایی داشته و اعتبار آن حفظ شود. دیدار با تیم های سطح پائین دنیا نفعی برای کاراته ما ندارد. به همین دلیل است که از فدراسیون خواستیم به مسابقاتی اعزام شویم که کاراته کاها به خوبی تحت فشار قرار گرفته و مجک بخورند.

  مربی تیم ملی کاراته در خصوص مسابقات ارومیه هم گفت: شنیده ام تیم هایی چون ترکیه ، آذربایجان و فرانسه قرار است برای حضور در این مسابقات راهی ارومیه شوند. اگر چنین شود تیم ملی ایران نیز دراین مسابقات شرکت می کند. در غیر اینصورت بعید می دانم به ارومیه برویم.

  کتیرایی در توضیح بیشتر این موضوع گفت: رقابتهای جام وحدت و دوستی به فاصله اندکی تا مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می شود و اگر تیم های خوب دنیا در آن شرکت نکنند ما هم نمی توانیم ریسک کرده و تیم را به ارومیه اعزام کنیم. چرا که در صورت آسیب دیدگی نفرات زمان برای رفع مشکل در اختیار نخواهیم داشت.

  وی در مورد اردوهای تیم ملی هم گفت: از امروز که تمرینات در کرمانشاه آغاز می شود و یک هفته اردو خواهیم داشت. پس از آن اگر شرایط فراهم شود دومرحله هم در شمال کشور اردو می زنیم و مراحل پایانی هم در تهران برگزار می شود تا کارهای اداری اعزام را پیگیری کنیم.

  رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا ۱۲ تا ۱۶ شهریورماه به میزبانی ژاپن در یوکوهاما برگزار می شود.

  برچسب ها :

  نظرات