آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29846
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  نکات منفی در متن برجام وجود دارد/ مجلس خود را موظف به حفظ منافع و مصالح جامعه می داند

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دلفان امروز، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد و اشترینان به نقش مجلس در تصویب متن جمع بندی مذاکرات هسته ای اشاره کرد و اظهار داشت: مجلس شورای اسلام موظف است تمام خطوط قرمز نظام  را مد نظر قرار دهد. وی با تصریح اینکه هم […]

  آوای شمال/ به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از دلفان امروز، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد و اشترینان به نقش مجلس در تصویب متن جمع بندی مذاکرات هسته ای اشاره کرد و اظهار داشت: مجلس شورای اسلام موظف است تمام خطوط قرمز نظام  را مد نظر قرار دهد.

  وی با تصریح اینکه هم اکنون بار این توافق به دوش مجلس منتقل شده است گفت: ما خود را موظف میدانیم که منافع و مصالح جامعه را بدون در نظر گرفتن هیاهو، تبیغات ها و حتی پیروزی نمایی ها  مد نظر گرفته و وظیفه خود را تمام و کمال انجام دهیم.

  بیرانوند ادامه داد: نحوه رفتار مجلس باید از بالاترین پایگاه منطقی و استدلای برخوردار و پاسخگوی امروز و فردای مردم و کشور باشد.

  نماینده مردم بروجرد و اشترینان افزود: در این برجام و پیش نویس قطعنامه سازمان ملل که تنظیم شده است، نکات منفی علیه منافع مردم ما وجود دارد.

  وی به این نکات منفی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در متن جمع بندی شده توسط ایران و ۱+۵ و همچنین و پیش نویس قطعنامه سازمان محدودیت های برای توان نظامی ما وجود دارد و دست ما را در حمایت از گروه های مقاومت کوتاه خواهد کرد و به بهانه واردات کالا های دو منظوره محدود های فراوانی بر صنعت ما تحمیل خواهد شد.

  بیرانوند در پایان افزود: متن جمع بندی باید به طور جدی مورد بررسی قرار بگیرد زیرا ما معتقدیم که ایرادات فراونی در این متن وجود دارد. و باید مشخص شود کجای این برجام خطوط قرمز رعایت شده اند.

  برچسب ها :

  نظرات