آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29770
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  هفته ناجا فرصتی برای ارائه سیمای اجتماعی پلیس

  آوای شمال/ به گزارش خبر گزاری مهر ، سردار معصوم بیگی در چهارمین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته ناجا، هفته ناجا را فرصتی برای ارائه سیمای اجتماعی پلیس دانست و گفت: یکی از مولفه های این امر تقویت حوزه تعاملی ناجااست  . جانشین پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: این حوزه بر خلاف حوزه تقابلی ناجا (برخورد با […]

  آوای شمال/ به گزارش خبر گزاری مهر ، سردار معصوم بیگی در چهارمین جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته ناجا، هفته ناجا را فرصتی برای ارائه سیمای اجتماعی پلیس دانست و گفت: یکی از مولفه های این امر تقویت حوزه تعاملی ناجااست  .

  جانشین پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: این حوزه بر خلاف حوزه تقابلی ناجا (برخورد با متخلفان) دارای پهنای بسیار گسترده ای است به طوری که در جامعه بخش عمده ای در حال زندگی قانونمند هستندکه در ارتباط با این بخش جامعه، ناجا می بایست با رحمت حداکثری برخورد و تعامل سازنده ای داشته باشد.

  وی افزود:رفتار کارکنان ناجا می تواند مردم را پشتیبان و حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی نماید و هم آنها را دچار دلزدگی نماید، این موضوع مهمی است که باید به آن توجه کامل داشت.

  سردار معصوم بیگی گفت :در هفته ناجا اصل جامعه محوری پلیس در تولید امنیت باید پر رنگ شود و به مشارکت و نقش مردم درتولید امنیت در این هفته بیش از گذشته پرداخته شود.

  وی ادامه داد: گفتمان سازی از دیگر موضوعاتی است که در هفته ناجا باید به آن اهتمام شود و باید از طریق توانمند سازی و آگاه سازی مردم در پیشگیری از جرم ظرفیت مردمی فعال تر کرد.

  وی افزود: اگر مردم را در پیشگیری از جرایم با آگاه سازی توانمند سازیم و آنها را از شرایط وقوع جرم دور سازیم حتما بزهکاران را با کاهش موقعیت ارتکاب جرم مواجه می نماییم ، این یعنی کنترل جرم و افزایش رضایت مردم.

  وی ادامه داد: نیروی انتظامی باید بستر مشارکت عمومی مردم در تولید امنیت را ظرفیت سازی و بکارگیری نماید و هفته ناجا فرصت خوبی برای این امر است.

  سردار معصوم بیگی، رفتار و سلوک دینی و حرفه ای را دو مولفه مهم برای کارکنان دانست و گفت: اگر می خواهیم در هفته ناجا توفیقات بیشتری داشته باشیم لازم است بر روی دو مولفه ذکر شده کار بیشتری انجام دهیم.

  برچسب ها :

  نظرات