آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29758
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۸
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  رفع خاموشی برق مناطق سیل زده مازندران/ محور سوادکوه باز شد

  آوای شمال/ قاسم شهابی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه، بروز حادثه سیلاب و بارندگی شدید عصر روز گذشته سبب خاموشی مقطعی در برخی مناطق سیل زده از جمله آمل و سوادکوه شده است گفت: با تلاش همکاران شرکت، نسبت به رفع مشکل اقدام شد و در حال حاضر منطقه دچار خاموشی برق نداریم. […]

  آوای شمال/ قاسم شهابی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه، بروز حادثه سیلاب و بارندگی شدید عصر روز گذشته سبب خاموشی مقطعی در برخی مناطق سیل زده از جمله آمل و سوادکوه شده است گفت: با تلاش همکاران شرکت، نسبت به رفع مشکل اقدام شد و در حال حاضر منطقه دچار خاموشی برق نداریم.

  همچنین محمدناصر زندی فرماندار چالوس نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: از بامداد روزجاری متاسفانه براثر طغیان رودخانه و سیلاب،  مسیر بالادست جاده چالوس واقع درکیلومتر ۱۵جاده و منطقه ازارک شاهد سیلاب و بسته شدن مسیر بودیم.

  وی بیان داشت: همچنین قطعه ۴ آزادراه تهران شمال نیز به دلیل ریزش سنگ بسته است که عوامل راهداری وپلیس راه وعوامل راهداری آزادراه همچنان مشغول هستند و عوامل با همه امکانات بسیج شدند تا مسیر جاده را درکوتاهترین زمان بازگشایی کنند.

  مهرداد زمانی رئیس اداره راه و شهرسازی سوادکوه نیز گفت: محور ارتباطی سوادکوه که به دلیل بارش شدید باران و جاری شدن گل و لای بر سطح جاده مسدود شده بود با تلاش شبانه روزی راهداران ساعتی پیش بازگشایی و تردد در سطح محور برقرار شد.

  وی افزود: به دلیل بارش شدید باران و جاری شدن گل و لای بر سطح جاده در شب گذشته محور مسدود که با تلاش شبانه روزی راهداران بازگشایی شد و با توجه به شدت بارش در صبح امروز مجددا محور مسدود و عوامل راهداری بلافاصله اقدام به بازگشایی محور کردند تا تردد برای مسافرین و گردشگران فراهم شود.

  بارندگی شدید و سیل آسای عصر یکشنبه در هفت شهرستان مازندران خسارت به بار آورده است.

  برچسب ها :

  نظرات