آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29708
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رجب‌زاده: اختلاف فنی ما با فنرباغچه ۷ گل نبود

  آوای شمال/ مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در مورد اردوی تیمش در ترکیه گفت: اردوی خوبی بود. البته من بدشانسی آوردم و یک روز قبل از بازی با فنرباغچه از ناحیه کشاله مصدوم شد. این اردو برای من تلخ بود، چون در ترکیه فقط فیزیوتراپی کردم و نتوانستم در کنار تیم […]

  آوای شمال/ مهدی رجب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ابتدا در مورد اردوی تیمش در ترکیه گفت: اردوی خوبی بود. البته من بدشانسی آوردم و یک روز قبل از بازی با فنرباغچه از ناحیه کشاله مصدوم شد. این اردو برای من تلخ بود، چون در ترکیه فقط فیزیوتراپی کردم و نتوانستم در کنار تیم باشم. من از همان ابتدا در تمرینات حضور داشتم، اما متأسفانه در این اردو بدشانسی آوردم. با این حال اردوی ترکیه برای تیم ذوب‌آهن خوب بود، خصوصاً از لحاظ امکانات و همچنین شرایط آب و هوایی.

  هافبک تهاجمی تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به شکست تیمش مقابل فنرباغچه خاطرنشان کرد: درمورد این بازی باید چند موضوع را مدنظر قرار داد. اول اینکه ما در اوج بدنسازی با فنرباغچه بازی کردیم و این درحالی بود که بازیکنان این تیم از فصل بدنسازی خارج شده بودند. این تیم از لحاظ بدنی شرایط بهتری نسبت به ما داشت. البته باید بگویم که نباید فنرباغچه را از لحاظ فوتبالی با ذوب‌آهن مقایسه کرد.

  وی همچنین خاطرنشان کرد: فنرباغچه جزو سه تیم مطرح فوتبال ترکیه است و بازیکنان قدرتمند و سرشناسی در اختیار دارد. شاید دیگر تیم‌های ترکیه با تیم‌های ایرانی نزدیک باشند، ولی تیم‌هایی مثل فنرباغچه و گالاتاسرای از لحاظ قدرت تیمی شرایط متفاوتی دارند. با این وجود اختلاف فنی ما با فنرباغچه هفت گل نبود. مطمئن باشید اگر قبل از این بازی دو سه بازی دوستانه انجام می‌دادیم، شرایط بهتری برای دیدار با فنرباغچه پیدا می‌کردیم.

  رجب‌زاده در پایان در مورد قرعه تیم ذوب‌آهن در لیگ برتر خاطرنشان کرد: کار بسیار سختی داریم و قرعه ما خیلی سخت است. به هر حال امیدوارم لیگ را با شرایط خوبی شروع کنیم و تا شروع مسابقات بدن‌های ما در وضعیت ایده‌آل قرار بگیرد. ما باید از همان ابتدای لیگ بیشترین امتیاز را جمع کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات