آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29701
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  گوآردیولا حرف آخر را درباره گوتسه زد

  آوای شمال/ ماریو گوتسه تا قبل از پیوستن به بایرن بازی‌های درخشانی را برای دورتموند به نمایش می‌گذاشت و توانست با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یابد اما بعد از پیوستن به بایرن با افت محسوسی مواجه شده است. رسانه‌های آلمانی در چند روز اخیر از جدایی ماریو گوتسه از بایرن مونیخ […]

  آوای شمال/ ماریو گوتسه تا قبل از پیوستن به بایرن بازی‌های درخشانی را برای دورتموند به نمایش می‌گذاشت و توانست با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز راه یابد اما بعد از پیوستن به بایرن با افت محسوسی مواجه شده است.

  رسانه‌های آلمانی در چند روز اخیر از جدایی ماریو گوتسه از بایرن مونیخ خبر دادند. بعضی از رسانه‌ها گزارش دادند که این ستاره جوان جایی در تفکرات پپ گوآردیولا ندارد و احتمال معاوضه او با آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی یوونتوس بسیار زیاد است. حتی خود گوتسه هم اعتراف کرد که دوست دارد تجربه بازی در لیگی غیر از بوندسلیگا را داشته باشد.

  هر چند شایعه‌های زیادی درباره جدایی گوتسه از بایرن مونیخ به گوش می‌رسد اما پپ گوآردیولا سرمربی این تیم آلمانی تاکید کرد که اجازه جدایی گوتسه را نخواهد داد.

  گوآردیولا که در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر اینتر سخت می‌گفت درباره جدایی گوتسه این گونه واکنش نشان داد: ماریو بازیکن بزرگی برای ما به شمار می‌آید. او بازیکن بایرن مونیخ است و می‌خواهم به همه بگویم که اجازه نخواهم داد او از تیم ما جدا شود. گوتسه حداقل یک سال دیگر برای بایرن بازی خواهد کرد. آنچه می‌توانم بیان کنم این است که هیچ پیشنهادی درباره جذب گوتسه نداشته‌ایم و او در بایرن مونیخ باقی خواهد ماند.

  پپ گوآردیولا و کارل هاینس رومنیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ بعد از جدایی باستین شواین‌اشتایگر با انتقادهای زیادی مواجه شده‌اند و بعید به نظر می‌رسد که آنها با فروش گوتسه که یکی دیگر از ستاره‌های تیم ملی فوتبال آلمان است، مخالفت کنند. رسانه‌های آلمانی بعد از جدایی شواینی نوشتند که پپ گوآردیولا به دنبال آن است تا زمینه را برای حضور بازیکنان اسپانیایی در بایرن فراهم کند. 

  برچسب ها :

  نظرات