آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29697
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سود آلوز از ماندن در بارسا

  آوای شمال/ مارکا نشوت: قرارداد جدیدی که دنی آلوز با بارسلونا بسته است، نه تنها این بازیکن را در ترکیب قهرمان اروپا نگه داشت، بلکه برای او با سود هنگفتی همراه شد. بارسلونا تابستان سال ۲۰۱۴ قصد داشت آلوز را بفروشد، اما مشتری که حاضر شود پیشنهاد مناسبی برای خرید او ارائه کند، پیدا نکرد. این […]

  آوای شمال/ مارکا نشوت: قرارداد جدیدی که دنی آلوز با بارسلونا بسته است، نه تنها این بازیکن را در ترکیب قهرمان اروپا نگه داشت، بلکه برای او با سود هنگفتی همراه شد.

  بارسلونا تابستان سال ۲۰۱۴ قصد داشت آلوز را بفروشد، اما مشتری که حاضر شود پیشنهاد مناسبی برای خرید او ارائه کند، پیدا نکرد. این اتفاق با محرومیت یک ساله کاتالان‌ها از سوی فیفا بابت عقد قرارداد با بازیکنان خارجی زیر سن قانونی همراه شد تا سیاست باشگاه درباره موضوع انتقال آلوز چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای داشته باشد و دفاع راست برزیلی بارسا همچنان جزو مهره‌های کلیدی این تیم بماند.

  این موضوع باعث شد که مسئولان بارسلونا قرارداد جدیدی به آلوز پیشنهاد کنند. قهرمان اروپا در ابتدا به آلوز حقوق کمتری از آنچه که تا فصل گذشته دریافت می‌کرد، پیشنهاد داد اما این بازیکن برزیلی و مدیربرنامه‌هایش هر دو به آن اعتراض کردند و در نهایت به خواسته‌شان رسیدند.

  در نهایت آلوز نه تنها توانست حقوق ۱۱ میلیون یورویی خود در سال را حفظ کند، بلکه یک میلیون یوروی دیگر هم به عنوان پاداش ماندن در نوکمپ دریافت کرد. پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که آلوز با رضایت دادن به دریافت حقوقی کمتر از بارسلونا توانسته نظر رؤسای باشگاه را برای تمدید قرارداد با او جلب کند.

  آلوز در اواسط ماه خرداد قرارداد خود را تا پایان ماه ژوئن سال ۲۰۱۷ تمدید کرد و گزینه‌ای در این قرارداد وجود دارد که به او اجازه می‌دهد یک سال دیگر در جمع کاتالان‌ها بماند.

  برچسب ها :

  نظرات