آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29660
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  واکنش نتانیاهو به سخنان مقام معظم رهبری

  آوای شمال/  «بنیامین نتانیاهو» در ادامه افزود: هر نوع انتظاری که در مورد تغییر سیاست های ایران به موجب توافق هسته ای با این کشور داشتیم اشتباه بود. نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: ابران این نکته را پنهان نکرده که سیاست های تهران در قبال آمریکا و اسرائیل تغییر نمی کند و به […]

  آوای شمال/  «بنیامین نتانیاهو» در ادامه افزود: هر نوع انتظاری که در مورد تغییر سیاست های ایران به موجب توافق هسته ای با این کشور داشتیم اشتباه بود.

  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه گفت: ابران این نکته را پنهان نکرده که سیاست های تهران در قبال آمریکا و اسرائیل تغییر نمی کند و به حمایت از گروه هایی همچون حزب الله ادامه می دهد.

  روز گذشته حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به شعارهای «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر امریکا»ی ملت ایران در روز جهانی قدرس خاطرنشان کردند: جهت گیریهای عظیم حرکت ملت را باید از این شعارها درک کرد نه از زبان مغرض بیگانگان که متأسفانه در داخل نیز برخی کج فهم ها آنها را تکرار می کنند.

  حضرت آیت الله خامنه ای در خطبه دوم نماز با اشاره به حوادث ناگوار منطقه گفتند: متأسفانه دستهای نامبارک و سیه کار، ماه مبارک رمضان را برای بسیاری از ملتهای منطقه در یمن، بحرین، فلسطین و سوریه، تلخ و سخت دشوار کردند که این مسائل برای مردم ایران مهم است.

  ایشان با انتقاد شدید از سیاستهای امریکا در «حمایت از دولت تروریستی و کودک کش صهیونیسم و تروریست خواندن مجاهدان فداکار حزب الله لبنان» افزودند: سیاستهای ما و امریکا در منطقه صد و هشتاد درجه اختلاف دارد بنابراین چگونه می توان با آنها گفتگو و مذاکره کرد

  برچسب ها :

  نظرات