آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29569
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ تیر, ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان > ورزشی
 •   

  قول قهرمانی دادن راحت است اما من این کار را نمی‌کنم/ تلاش می‌کنیم پرسپولیس باکیفیت شود

  آوای شمال به نقل از فارس/ برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به ترکیه در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ترکیه و همچنین قرعه‌کشی لیگ برتر صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید: فارس: از اردوی ترکیه راضی هستید؟ خیلی راضی هستیم قبل از هر چیز از بازیکنان راضی […]

  آوای شمال به نقل از فارس/ برانکو ایوانکوویچ در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس به ترکیه در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی ترکیه و همچنین قرعه‌کشی لیگ برتر صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید:

  فارس: از اردوی ترکیه راضی هستید؟

  خیلی راضی هستیم قبل از هر چیز از بازیکنان راضی هستم که با انگیزه بالا تمرینات خود را دنبال می‌کنند.

  در ترکیه شرایط خوبی داریم و هتل و سایر امکانات‌مان نیز خوب است.

  فارس: در اولین بازی تدارکاتی مقابل حریف ترکیه‌ای به تساوی رسیدید. نظرتان در مورد این بازی چیست؟

  قبل از هر چیر باید بگویم که از عملکرد بازیکنان راضی هستم. ما در برخی لحظات چه از نظر تاکتیکی و چه قدرت بدنی سرتر از حریف بودیم. به هر حال طبیعی است که اشتباهاتی هم وجود داشت اما باید کار کنیم تا برطرف شوند.

  فارس: در اردوی ترکیه به دنبال چه اهدافی هستید؟

  به هر حال اردو بخشی از تمرینات آماد‌ه‌سازی است که تاثیر خاص خود را دارد به عنوان یک تیم همه با هم هستیم و می‌خواهیم بازیکنان به یکدیگر نزدیک‌تر شوند. در ترکیه بازیکنان از لحاظ استراحت و تغذیه شرایط بهتری دارند و همچنین در اینجا ۳ بازی دوستانه داریم که خیلی برای ما اهمیت دارد.

  فارس: قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر هم انجام شد و پرسپولیس در اولین بازی باید به مصاف پدیده برود. نظرتان در این مورد چیست؟

  ما باید با همه تیم‌ها بازی کنیم قرعه‌کشی برایمان اهمیت ندارد تلاشمان این است که هر چه با کیفت‌تر باشیم همه بازی‌ها برای ما به یک اندازه اهمیت دارند.

  فارس: قول قهرمانی به هواداران می‌دهید؟

  هزاران قول می توان داد اما معلوم است که پرسپولیس به خاطر قدمت و جایگاهش همیشه برای قهرمانی تلاش می‌کند اما نمی‌خواهیم قول بدهیم زیرا قول دادن خیلی راحت است و در یک کلمه می‌توان آن را بیان کرد.

   

  برچسب ها :

  نظرات