آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ , Saturday 25 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29519
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۶
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  جزئیات توافق هسته‌ای بر اساس منافع ملی در مجلس بررسی می‌شود

  آوای شمال/ نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به پایان مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: از دستگاه دیپلماسی و نمایندگان ایران در این مذاکرات تقدیر می‌کنیم که تأکیدات مقام‌معظم‌رهبری و حرف ملت بزرگ ایران را به گوش کشورهای دنیا رساندند و ذره‌ای از […]

  آوای شمال/ نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار آوای شمال با اشاره به پایان مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: از دستگاه دیپلماسی و نمایندگان ایران در این مذاکرات تقدیر می‌کنیم که تأکیدات مقام‌معظم‌رهبری و حرف ملت بزرگ ایران را به گوش کشورهای دنیا رساندند و ذره‌ای از حق هسته‌ای ایران کوتاه نیامدند.

  عبدالوحید فیاضی خاطرنشان کرد: این دور از مذاکرات و نتایج حاصله به مراتب از دور قبل بهتر بود اما بازهم نباید دچار ذوق‌زدگی شد و بررسی جزئیات این توافق باید شرایط را تعیین کند.

  وی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جواب نامه رئیس‌جمهور اشاره کرد و افزود: معظم‌له مردم را دعوت به وحدت و متانت کرد تا بتوان در فضایی آرام و به‌دور از هرگونه هیجان و ذوق‌زدگی منافع نظام و خطوط قرمز تعیین‌شده را در نظر گرفت.

  فیاضی با اشاره به بخش دیگری از رهنمودهای مقام‌معظم‌رهبری اظهار کرد: ایشان بر موضوع غیرقابل اعتماد‌بودن برخی از کشورهای طرف مذاکره تاکید داشتند و بر اساس توصیه معظم‌له لازم است این توافق از سوی دولت در مسیر قانونی خود قرار گرفته و از هرگونه نقض احتمالی طرف‌های مقابل جلوگیری شود.

  عضو کمیسیون آموزش‌و‌تحقیقات مجلس‌شورای‌اسلامی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی و کمیسیون امنیت ملی با دقت به جزئیات این توافق رسیدگی می‌کند و در این مسیر اصول تبیین شده از سوی رهبری و منافع ملی مدنظر قرار می‌گیرد.

  وی اذعان داشت: آنچه که امروز جامعه بدان نیاز دارد آرامش کشور در سایه همدلی و همزبانی مردم و مسئولان است که می‌تواند کمک شایانی به توسعه و پیشرفت ایران اسلامی کند.

  برچسب ها :

  نظرات