آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ , Friday 18 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29310
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  یک باند کلاهبرداری در ساوه متلاشی شد

  آوای شمال/ سرهنگ علی اصغر طالبی افزود: اعضای این باند چهار نفره با فروش گوشی های تقلبی تلفن همراه در شهرهای قم، اراک و ساوه از مردم کلاهبرداری می کردند. وی بیان کرد: با اطلاع از شکایت های مختلف در خصوص فروش گوشی های تلفن همراه تقلبی موضوع در دستور کار قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان […]

  آوای شمال/ سرهنگ علی اصغر طالبی افزود: اعضای این باند چهار نفره با فروش گوشی های تقلبی تلفن همراه در شهرهای قم، اراک و ساوه از مردم کلاهبرداری می کردند.

  وی بیان کرد: با اطلاع از شکایت های مختلف در خصوص فروش گوشی های تلفن همراه تقلبی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی شهرستان ساوه ادامه داد: با اقدام های اطلاعاتی و فنی پلیس متهمان شناسایی و از داخل خودروی آنها ۶ دستگاه گوشی تقلبی کشف شد.

  سرهنگ طالبی گفت: در بازجویی های فنی مشخص شد اعضای این باند از یکی از استان های همجوار وارد ساوه شده و به ۱۳ مورد کلاهبرداری فروش گوشی تقلبی در شهرهای قم ، اراک و ساوه اعتراف کرده اند.

  وی بیان کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده تحویل مقام های قضایی شدند.

  فرمانده انتظامی ساوه ادامه داد: اکثر کلاهبرداران دارای ظاهری موجه و خوش برخورد هستند تا بتوانند طعمه خود را به دام بیندازند.

  سرهنگ طالبی اضافه کرد: در انجام معاملاتی که بدون زحمت و سریع است و یا کالایی با ارزش پایین نصیب شما می شود باید بسیار محتاط بود و به پیشنهادهای معامله خیلی خوب شک کنید.

  *** عامل برداشت حساب بانکی غیرمجاز در ساوه دستگیر شد

  رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از دستگیری عامل برداشت حساب بانکی غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

  سرگرد مصطفی نوروزی افزود: در پی شکایت فردی به پلیس فتای شهرستان ساوه مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی اش، موضوع در دست پیگیری قرار گرفت.

  وی بیان کرد: با اقدام های اطلاعاتی و فنی پلیس فتا متهم که از دوستان گذشته شاکی بود شناسایی و دستگیر شد.

  رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی، از شهروندان خواست در حفظ اطلاعات حساب خود دقت لازم را داشته باشند و به هیچ عنوان اطلاعات حساب شخصی خود را در اختیار افراد دیگر قرار ندهند.

  وقوع جرایم رایانه ای و سایبری در استان مرکزی در سال گذشته با افزایش ۱۵۳ درصدی مواجه بود.

  برچسب ها :

  نظرات