آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ , Saturday 19 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29291
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۲۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  مصالحه ۸۰ درصدی پرونده‌های قضایی در قزوین

  آوای شمال/ رضا رضایی در این باره اظهارداشت: مهمترین و اساسی‌ترین وظیفه مراکز مشاوره حفظ بقا و بهسازی نهاد خانواده است و با استحکام این نهاد، پیشگیری اجتماعی تحقق می‌یابد. وی اضافه کرد: بیشترین پرونده‌های ارجاع شده به کارشناسان مشاوره، مسائل اختلاف خانوادگی بوده که طی چندین جلسه کار مشاوره و راهنمایی به حل و فصل […]

  آوای شمال/ رضا رضایی در این باره اظهارداشت: مهمترین و اساسی‌ترین وظیفه مراکز مشاوره حفظ بقا و بهسازی نهاد خانواده است و با استحکام این نهاد، پیشگیری اجتماعی تحقق می‌یابد.

  وی اضافه کرد: بیشترین پرونده‌های ارجاع شده به کارشناسان مشاوره، مسائل اختلاف خانوادگی بوده که طی چندین جلسه کار مشاوره و راهنمایی به حل و فصل انجامیده و از ارجاع پرونده‌ها به محاکم قضایی جلوگیری شد.

  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به مصالحه ۸۰ درصدی پرونده‌ها تصریح کرد: در سه ماه نخست سال جاری یک هزار و ۴۷۷ نفر به مرکز مشاوره و دوایر مددکاری کلانتری‌های این استان مراجعه کرده و از خدمات مشاوره‌ای استفاده کردند.

  رضایی ادامه داد: همچنین در سه ماه نخست سال جاری تعداد ۴۳ جلسه مشاوره فعال با حضور کارشناسان مشاوره و مددکاری برای بیش از یک هزار و ۹۰۷ نفر در سطح مدارس و مساجد با موضوعات آسیب‌های اجتماعی، فرزند‌پروری و مهارت‌های زندگی برای دانش‌آموزان و خانواده‌ها برگزار شد.

  این مسئول خاطرنشان کرد: دوایر مشاوره و مددکاری کلانتری‌های استان قزوین آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره‌ای برای شهروندان است.

  معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: همچنین شهروندان می‌توانند با مراجعه به واحدهای مددکاری کلانتری‌ها و مرکز مشاوره آرامش واقع در بلوار باهنر (دروازه رشت) جنب دادسرای عمومی و انقلاب یا با شماره تلفن ۲۱۸۳۴۵۶ در زمینه مسائل روانشناختی، خانوادگی، ازدواج، تحصیلی، حقوقی، انتظامی و غیره به صورت رایگان خدمات دریافت کنند.

  کشف ۱۶ فقره سرقت در قزوین

  فرمانده انتظامی شهرستان قزوین گفت: مأموران انتظامی این شهرستان ۱۶ فقره انواع سرقت را در بازجویی از سه سارق کشف کردند.

  رضا اکبری بیان کرد: مأموران کلانتری ۱۴ قزوین روز گذشته یک سارق ساختمان‌های نیمه‌کاره را دستگیر و ۶ فقره از این نوع سرقت کشف کردند.

  وی اضافه کرد: همچنین مأموران کلانتری ۱۳ قزوین یک سارق را دستگیر و در بازجویی از متهم به چهار فقره سرقت گوشی و وجه نقد پی ببرند.

  فرمانده انتظامی شهرستان قزوین با اشاره به کشف چهار فقره سرقت قطعات خودرو در بازجویی از یک سارق خاطرنشان کرد: مأموران پلیس تمام تلاش خود را برای پیشگیری از وقوع سرقت و کشف سرقت‌های به وقوع پیوسته به‌کار می‌گیرند.

  دستگیری شرور سابقه‌دار در قزوین

  رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین از دستگیری شرور سابقه‌دار در استان خبر داد.

  حیدر محمدی در این باره گفت: به دنبال شرارت و درگیری منجر به جرح در قزوین موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قزوین قرار گرفت.

  وی افزود: پرونده متهم که با پیگیری پلیس اقدام به فرار و تغییر مکان کرده بود، به پلیس امنیت عمومی استان قزوین ارجاع داده شد.

  رئیس پلیس امنیت عمومی استان قزوین اضافه کرد: مأموران اداره عملیات پلیس امنیت عمومی با استفاده از توانمندی‌های پلیسی و قابلیت‌های فنی متهم را ۴۸ ساعت پس از شروع عملیات دستگیر کردند.

  محمدی تصریح کرد: متهم به جرم مباشرت در ایجاد جرح عمدی با سلاح سرد تحت پیگرد قضایی قرار داشت و پس از دستگیری راهی زندان شد.

  برچسب ها :

  نظرات