آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت





 • کد مطلب : 29258
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  آتش یک واحد مسکونی در مشهد را خاکستر کرد

  آوای شمال/ زبانه های آتش بامداد امروز یک ساختمان دو طبقه در مشهد مقدس و واقع در خیابان امامت را فرا گرفت و ساکنان این مجتمع مسکونی را به محاصره خود درآورد. اقدام به موقع آتشنشانان برای اطفای این حریق گسترده که به سرعت در حال انتشار و سرایت به سایر واحد های مسکونی بود […]

  آوای شمال/ زبانه های آتش بامداد امروز یک ساختمان دو طبقه در مشهد مقدس و واقع در خیابان امامت را فرا گرفت و ساکنان این مجتمع مسکونی را به محاصره خود درآورد.

  اقدام به موقع آتشنشانان برای اطفای این حریق گسترده که به سرعت در حال انتشار و سرایت به سایر واحد های مسکونی بود مجاور بود موجب شد تا از تلفات جانی در این حادثه جلوگیری شود.

  کانون این حریق که به گفته آتشنشانان در طبقه همکف این مجتمع قرار داشت موجب شد تا ساکنان طبقات فوقانی به دلیل حجم شعله های اتش و دود غلیظ متصاعد شده در طبقات بالایی به محاصره آتش دربیایند.

  افسر نگهبان سازمان آتش‌نشانی مشهد در تشریح جزئیات حادثه بامداد امروز بیان کرد: با استمداد شهروندان و گزارش آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه ستاد فرماندهی آتش نشانی مشهد بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های ۴۳، ۲۳ و ۵ را به همراه تجهیزات اطفایی و یک دستگاه خودرو نردبان به محل حادثه اعزام کرد .

  حسین صالح نظر اباد با بیان اینکه کانون این حریق در طبقه همکف واقع شده بود ادامه داد: خوشبختانه ساکنان طبقه همکف در زمان وقوع آتش سوزی در منزل حضور نداشتند اما به دلیل زبانه های اتش و دود متصاعد شده ساکنان طبقات فوقانی در واحد مسکونی خود بر اثر این حادثه محبوس شدند که با اقدام به موقع آتش نشانان نجات داده شدند.

  وی اظهار کرد: گروه های اعزامی به محل حادثه بی درنگ به ۲ گروه تقسیم شده و یک گروه نسبت به اطفاء حریق و گروه دوم نیز به انتقال محبوسان به بیرون از ساختمان و همچنین عملیات تهویه دود از محیط اقدام کردند.

  افسر نگهبان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد بیان کرد: آتشنشانان تعداد ۶ تن از ساکنان ساختمان که در طبقات بالاتر گرفتار شده بودند را پس از تهویه دود و ایمن سازی محل با استفاده از دستگاه های تنفسی از طریق سرویس پله ها به بیرون از ساختمان منتقل کردند .

  وی بیان کرد: متاسفانه این حادثه خسارات مالی فراوانی بر جای گذاشت و واحد مسکونی طبقه همکف را به خاکستر تبدیل کرد.

  برچسب ها :

  نظرات