آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 23 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29250
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۰۹
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  پیوند انگشتان دختر دو ساله در بوکان با موفقیت انجام شد

  آوای شمال/ محمد مقصدحق روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دختر دو ساله که انگشتان دستش داخل دستگاه چرخ گوشت گیر کرده بود پس از وقوع این حادثه بلافاصله به بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان انتقال داده شد. وی گفت: با پذیرش در بیمارستان این دختر دو ساله بلافاصله […]

  آوای شمال/ محمد مقصدحق روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این دختر دو ساله که انگشتان دستش داخل دستگاه چرخ گوشت گیر کرده بود پس از وقوع این حادثه بلافاصله به بیمارستان شهید قلی پور این شهرستان انتقال داده شد.

  وی گفت: با پذیرش در بیمارستان این دختر دو ساله بلافاصله به اتاق عمل منتقل شد و مدت بیش از چهار ساعت توسط دکتر علی ایدانلو مورد عمل جراحی قرار گرفت.

  مقصدحق اضافه کرد: چهار انگشت دست راست این دختر در این حادثه دچار آسیب شده بود که سه انگشت وی با موفقیت پیوند خورد ولی یکی از انگشتان وی به دلیل شدت آسیب وارده و له شدن آن در بین دنده های چرخ گوشت مورد ترمیم قرار نگرفت.

  مدیر شبکه بهداشت بوکان ادامه داد: این برای نخستین بار است که چنین عملی در بیمارستان شهید قلی پور بوکان و توسط یک متخصص ارتوپد با تشکیل یک تیم پزشکی برجسته با موفقیت انجام شده است.

  وی افزود: اکنون این کودک در بیمارستان بستری بوده و حال عمومی وی رضایت بخش است.

  بیمارستان شهید قلی پور بوکان دارای ۱۴۰ تخت بستری، ۹ بخش جراحی زنان و مردان، داخلی زنان و مردان، پنج تخت آی سی یو، چهار تخت سی سی یو، بخش دیالیز، زنان، کودکان و نوزادان بوده و دو بخش اتاق عمل نیز دارد.

  شهرستان بوکان با ۲۲۷ هزار نفر جمعیت یکی از شهرهای جنوبی استان آذربایجان غربی است که از این تعداد جمعیت بیش از ۱۷۶ هزار نفر جمعیت آن در شهر ساکن هستند.

  برچسب ها :

  نظرات