آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ , Thursday 24 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29241
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۶
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > اخبار محمودآباد > فرهنگی
 •   

  حضور پرمعنای مردم در روز قدس شایسته بالاترین تقدیرها است

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید داوود موسوی و سیف الله فرزانه با صدور بیانه ای مشترک از حضور پرشور و با صلابت مردم فهیم و ولایت‌مدار شهرستان محمودآباد در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس تقدیر و تشکر کردند. در متن این بیانیه آمده است: بار دیگر مردم ولایی، شهید پرور […]

  آوای شمال/ به گزارش خبرنگار آوای شمال حجت الاسلام سید داوود موسوی و سیف الله فرزانه با صدور بیانه ای مشترک از حضور پرشور و با صلابت مردم فهیم و ولایت‌مدار شهرستان محمودآباد در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس تقدیر و تشکر کردند.

  در متن این بیانیه آمده است:

  بار دیگر مردم ولایی، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان محمودآباد، حماسه‌ای جاودان و ماندگار به یادگار گذاشتند و برگ زرین دیگری در دفتر قطور خاطرات و افتخارات ملت رشید ایران اسلامی ثبت و ضبط کردند و نیز با گوش‌جان به ندای حق‌طلبی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در حمایت از فلسطین، این پاره‌تن اسلام، و مردم آزاده و دین‌دار یمن لبیک‌گویان در راهپیمایی روز جهانی قدس، حضوری ارزشمند یافتند.

  این حضور پرمعنا و هدفمند، یک‌پارچه و متحد، همگام و همصدا با « امت بزرگ رسول الله» حول محور نخستین قبله‌گاه مسلمین، نشان از عمق نفوذ استراتژی ایران اسلامی و کلام الهی و  روشنگرانه و راهبردی بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره) دارد که پس از گذشت بیش از سه دهه از آن، در قلب میلیون‌ها انسان مسلمان و حتی آزاده جهان نقش بسته است.

  اینجانبان با تشکر از خالقان این خیزش عظیم و اراده های استوار در حمایت از فلسطین، غزه و مردم ستم دیده یمن، از همت ویژه اصحاب رسانه و جراید و همه سازمانهای مشارکت کننده در برگزاری این راهپیمایی عظیم تقدیر و تشکر می‌کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات