آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ , Monday 21 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29164
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۳:۴۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
 •   

  حمله نظامی به یمن سبب تسریع بیداری اسلامی در عربستان خواهد شد

  آوای شمال/ محمد رضا محسنی ثانی که  در جمع خبرنگاران این شهرستان سخن می گفت افزود: آل سعود نابخردانه و بدون اندیشه اقدام به تجاوز نظامی به یمن نموده و سبب کشتار مردم بی گناه و ویرانی زیر ساختهای این کشور شده است. وی ادامه داد : آل سعود با حمله به یمن که با همپیمانی […]

  آوای شمال/ محمد رضا محسنی ثانی که  در جمع خبرنگاران این شهرستان سخن می گفت افزود: آل سعود نابخردانه و بدون اندیشه اقدام به تجاوز نظامی به یمن نموده و سبب کشتار مردم بی گناه و ویرانی زیر ساختهای این کشور شده است.

  وی ادامه داد : آل سعود با حمله به یمن که با همپیمانی صهیونیستها و قدرتهای استکباری انجام می شود جنگ نیابتی را در منطقه به راه انداخته و سبب آشوب و ناامنی بیشتر منطقه شده است و از این بابت زیان عمده خواهد دید.

  نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هدف آل سعود تصرف چند روزه یمن بود اضافه کرد : اما آل سعود بازنده این نبرد بوده و تاکنون به هیچ یک از اهداف خود نرسیده است.

  رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی با بیان اینکه نیروهای یمنی توفیقات خوبی داشته و الحوثی ها، نیروهای انقلابی و انصار الله کنترل بیشتر یمن را در دست گرفته اند اظهار داشت : با توجه به تحولات اخیر آمریکا از پشتیبانی تسلیحاتی از عربستان کاسته است و تقاضای آتش بس هایی از سوی طرفین می شود که از جانب عربستان نقض می گردد.

  ویدر عین حال یاد آور شد : بیداری اسلامی که از قبل به تاسی از انقلاب اسلامی ایران در برخی کشورهای عربی اسلامی آغاز شد تداوم دارد و ملت های مسلمان روز به روز هوشیار و بیدارتر خواهند شد.

  برچسب ها :

  نظرات