آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ , Tuesday 22 October 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 29120
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۱
 • شما اینجا هستید :اجتماعی > حوادث
 •   

  فرارهای دردسرساز ۲ دزد در تعقیب و گریز پلیسی

  آوای شمال/ بنا بر این گزارش،در حادثه نخست که در قائمشهر رخ داد دو پسر کیف قاپ در حالی که بعد از ربودن کیف  پر از پول پا به فرار گذاشته بودند ناگهان پلیس را در تعقیب خود دیدند. این دو دزد برای فرار از دست مأموران بر سرعت خود افزودند اما ناگهان با ترافیک […]

  آوای شمال/ بنا بر این گزارش،در حادثه نخست که در قائمشهر رخ داد دو پسر کیف قاپ در حالی که بعد از ربودن کیف  پر از پول پا به فرار گذاشته بودند ناگهان پلیس را در تعقیب خود دیدند.

  این دو دزد برای فرار از دست مأموران بر سرعت خود افزودند اما ناگهان با ترافیک خودرو‌ها در خیابان روبرو شده و نتوانستند موتور خود را کنترل کنند و بشدت تصادف کردند.
  در جریان این اتفاق موتور سیکلت دچار آتش سوزی شد و دو دزد جوان بشدت آسیب دیده و روانه بیمارستان شدند.
  سرهنگ محمد علی اطباعی طبری فرمانده پلیس قائمشهر در این باره  گفت: در پی گزارشی از مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک کیف قاپی توسط دو جوان موتورسوار، درکوی طالقانی این شهر بلافاصله مأموران برای شناسایی و دستگیری دزدان به محل اعزام شدند.
  مأموران اقدامات پلیسی را برای دستگیری دزدان که پس از سرقت به سرعت از محل گریخته بودند آغاز کردند تا اینکه تصادف موتور دزدان کیف قاپ با یک خودرو باعث واژگونی و آتش سوزی موتور شد.
  دو کیف قاپ حرفه ای به نام‌های «حمید» و «محمد» که بشدت زخمی شده بودند به عنوان مظنون دستگیر و از سوی مالباخته شناسایی شدند.
  بنا به گفته فرمانده پلیس قائمشهراین دزدان توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۳ سرقت و کیف قاپی در سطح شهر قائمشهر اعتراف کردند.
  در حادثه دوم که در نکا رخ داد یک دزد خودرو در حالی که بعد از آخرین سرقت خود قصد گریز داشت خود را در حلقه محاصره پلیس دید. او که به نظر می‌رسید به فیلم‌های پلیسی علاقه‌مند است بلافاصله خود را به بالای نرده‌های فلزی پل رسانده و قصد داشت با پرش به پایین پل از دست پلیس فرار کند اما با شکستگی‌های زیادی در ناحیه پا و دست و لگن روبه‌رو شد.
  سرهنگ حسن فلاح فرمانده پلیس نکا در این باره  گفت: درپی سرقت یک خودرو که به صورت روشن توسط صاحبش رها شده بود، موضوع در دستور کار یگان‌های پلیس قرار گرفت.
  مأموران کلانتری ۱۱ نکا موفق شدند با اجرای طرح‌های کنترلی خودروی سرقتی را هنگام تردد در مسیر انحرافی یکی از مناطق روستایی این شهر شناسایی کنند.
  با اجرای تعقیب و گریز پلیسی این خودرو توسط مأموران متوقف شد اما ناگهان راننده آن که پس از پیاده شدن از خودرو قصد فرار داشت خودرا از بالای پل رودخانه ای در محل اجرای عملیات به پایین پرتاب کرد و از ناحیه دست وپا مصدوم شد.
  دزد خودرو که دارای سابقه ۴ سرقت در این شهر نیز بوده پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد.

  برچسب ها :

  نظرات